Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sajnos lassan minden ismerősöm...

Sajnos lassan minden ismerősöm, szomszédom "kihal mellőlem". Hogyan tudnám elviselni a hiányukat? 25/L.

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a 80 éve felettiek szokták elmondani magukról, Te ezt hogy csinálod?
2013. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

- Megőrzöd az emléküket.

- Megismered, elfogadod azokat, akik a helyükre költöznek

2013. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
A "kihal" az most idézőjeles, vagy tényleg meghalnak? Az én esetemben idézőjelesen történt ez, de elég rossz, hogy nincs körülöttem élet.
2013. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Veled egyidős vagyok, de a nagyszüleimen kívül még senkim nem halt meg. Neked ha minden ismerősöd kihal, akkor hány évesekkel veszed magad körül? Nyugdíjasklubba jársz? Szerezz új ismerősöket, és nem fognak hiányozni a régiek.
2013. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. Azt jelenti, hogymeghalnak.

4. Nem feltétlenül csak az öregek halnak meg,( azért 25 évesen lehetne annyi élettapasztalatod, hogy tudd) egy hete halt meg az egyik 49 éves ismerősöm rákban.

2013. dec. 8. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

2-es vagyok!

Fiatal vagy, gondolj arra, hogy te voltál a biztos pont az életükbe (persze a családjukon kívül), és ez valószínű jó érzéssel, biztonságérzettel töltötte el őket!

2013. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
És nincsenek fiatalabb ismerőseid? A 20-25 éveseknél azért nem mindennapos, hogy meghalnak. Inkább ilyeneket keressél, ne 40-120 éveseket.
2013. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tiburtius válasza:
38%
Egy megfogadandó tanácsot adok. Buddhizmus. Bárhogy is hangzik, nem kell hinned semmiben, csak megtanít egy új életszemléletre, ami által elérheted azt, hogy a gondolatok, mik nem kívánatosak, kisebb súlyban legyenek befolyásoló tényezők.
2013. dec. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
Szerencsés ember vagy!
2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
19%

egy jó tanács.

ideális korban vagy ahhoz,hogy anya szerepet tölts be az életedben.

próbálj meg egy jó kapcsolatot teremteni egy korodbeli sráccal,akivel eltudnád képzelni a jövőt,majd szülj gyereket és mindjárt megtelik élettel a házatok.

persze mindezt csak okosan megtervezve!

2013. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!