Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elviselni egy...

Miért nem tudja elviselni egy férfi, ha a nője beteg?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, h nem halálos betegségről van szó (nem rák), csak egy szimpla influenzáról, vagy egy 3 napos hasmenésről.

Amikor beteg leszek,abban a pillanatban a vőlegényem durva és agresszív lesz velem. Ma van 7. napja, hogy köhögök és azt kérdezte rámförmedve, szinte undorodó arccal: "Mi van, még mindig beteg vagy?"

És ezt minden alkalommal eljátssza, megjegyzem nem vagyok beteges alkat, 1 évben 2 influenzám van max.

De barátnőim is uezt mesélik, hogy ha betegek, akkor a férfi inkább lelép, de nem bírják elviselni a látványt. (ott sem halálos kórról van szó).



2013. dec. 6. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
Akkor enyém kivétel; teát hoz, gyógyszert, takarót, borogatást, ami kell. Megvárja míg én alszom el. Éjjel is felkelthetem, ha rosszul vagyok és akkor is hoz, ami kell, és nem harapja le a fejem. Gondoskodik, ahogy én is róla, ez alap.
2013. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%
Pont ezért. Mert a nője vagy, s nem tart semmire. Ha a társa lennél, odafigyelne rád.
2013. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
96%

Mert csak népművészeti tejtartónak használ!


Tudom kemény a hozzászólásom, bocs, de nem tart többre!

2013. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
93%
talán rossz emberrel vagy együtt. Komolyan mondom. Gyakorlatilag nem lehet rá számítani a bajban. Lehet, még attól is fél, hogy elkapja.
2013. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon fél a betegségektől, fél attól, hogy elkapja...
2013. dec. 6. 14:05
 6/64 anonim ***** válasza:
90%

Undorito, ha egy pasi igy viselkedik azzal akit ällitolag "szeret".

Az enyem nem ilyen.Ha ilyen lenne mär nem lenne.

Nem tisztel.

2013. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
94%
Ha a Vőlegényed akkor hozzá is akarsz menni feleségül?Ne tedd...
2013. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
77%
Ja majd aztán ne sírj, hogy terhesen fáj mindened, dagad a bokád, fáj a melled. Meg szülés után se, első szexkor, hogy fáj a muffod!
2013. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Hát most én is azon gondolkodom, hogy kidobom.

Amúgy mindig nagyon kedves velem, minden rendben volt eddig a kapcsolatunkban, hízeleg nekem, szeretget...


Kivéve, ha jön a betegség-téma, mert akkor megváltozik.Akkor kifordul önmagából és agresszív lesz.

2013. dec. 6. 14:10
 10/64 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom sem ilyen. Teát főz, behozza nekem a gyógyszert, betakargat, stb. Ha ő beteggszik, én csinálom ugyanezt.


Komolyan mondom, döbbenet, hogy milyen kapcsolatok léteznek...

2013. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!