Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is Hódmezővásárhel...

Szerintetek is Hódmezővásárhely a legkirályibb város egész Magyarországon?

Figyelt kérdés
A vásárhelyi emberek a legkirályibbak az egész univerzumban!

2013. dec. 14. 17:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Örülök, hogy elégedett vagy!
2013. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, fantasztikus csodálatos város, még szuperebb emberekkel! Csúúúúúcs
2013. dec. 14. 17:23
 3/33 anonim ***** válasza:
22%
sztem debrecen az, nagyon szép, rendezett, sok szép, csodás ház, tiszta környezet, rendezett város...
2013. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem mert Eger az. De csak akkor, ha városról van szó!
2013. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
En pont vasrhelyrol vandoroltam ki kulfoldre. Mi a jo benne? Lezer John csinalt egy puccos Kossuth teret, ahol setalgathat a sok gorbehatu szomoru munkanelkuli,meg egy bazinagy kinai uzlet ronditja a foteret.Nem all meg a busz a a kozpontban a setaloutca miatt,kocsival sem lehet bemenni! Nem megy mar minden ora felkor a busz Szegedre,mert megszuntettek,ha megy is valami,az altalaban egy 70 eves Ikarusz. Az emberek szurkek es buvalbaxottak,a fiatalok ugy szinten. Hat ha neked az ott jo,en felolem nyugodtan megrohad6sz,de en amint lehetett,elhuztam a belemet.
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Rohadj meg! Vásárhely a világ fővárosa!!!!
2013. dec. 14. 19:18
 7/33 A kérdező kommentje:
Infinity forever HÓDMEZŐVÁSÁRHELY!!!!!
2013. dec. 14. 19:19
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Azert csak mert betoltotted a 14-et, van szor a kukidon,es kilencedikes vagy a 'hatkettoben', anyukad meg ad minden delutan szaz forintot vagy kettot,hogy azt a haverokkal osszedobva venni tudjatok egy fuves cigit ami kozosen elszivtok egy padon, rapzenet hallgatva a telefonrol...hat haver,az baromi nagy porges lehet! Tulajdonkeppen nem tudod megmondani hogy miert jo vasarhely...
2013. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Somogy megyéből költöztem ide, és én is imádom, valahogy sokkal kedvesebbek az emberek (velem).
2013. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Király vagy Somogy megyei! A többi meg rohadjon meg!
2013. dec. 15. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!