Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szombathely vagy Zalaegerszeg...

Szombathely vagy Zalaegerszeg a jobb város?

Figyelt kérdés
Hol laknál szívesebben?

2013. dec. 15. 23:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Szombathelyen semmiképp.
2013. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Egerszeg nagyon lepukkant. Nincs munkahely...
2013. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak e kettő közül lehet választani, akkor egytértelműen Szombathely.
2013. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
egyértelműen :)
2013. dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Szombathely, és nem csak azért, mert itt lakok :)
2013. dec. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy Szombathely.Zalaegerszegről költöztem fel Szhelyre,sokkal jobb,több a munka,szórakozási lehetőség stb..
2013. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én még egyik helyen sem jártam, de a Google Street View alapján őszintén szólva Szombathely is eléggé lepukkantnak tűnik.
2013. dec. 16. 09:47
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Bár én győri vagyok,de a munkám miatt elég sokat járok mind a kettő városban és Szombathely sokkal szebb.A Google Street képei már legalább 4-5 évesek,azóta Szombathely rengeteget fejlődött viszont Zalaegerszeg nem.Szombathely most kezdődik egy nagy fejlesztés ami 3 szakaszból áll:Haladás stadion és még egy sport csarnok,az Illés akadémia fejlesztése,Csónakázó-tó gyönyörű lesz ,és ez több km hosszú fejlesztés lesz mert a Perint partot is fejlesztik ha jó tudom ( [link] ),Óperint utca (ha jól emlékszem óperint,de nem biztos)és környéke is megújul.A Fő térnél is csinálnak éppen valamit.Az sem kizárt,hogy pár év múlva villamos újra lesz mert szóba került.De ami még nagyon fontos,hogy az utakat gőzerővel csinálják Szombathely körül.Azért tudok ezzel kapcsolatosan ennyi mindent mert hasonló dolgokkal foglalkozom.Tehát én biztos Szombathelyen laknék.Ha kérdésed van nyugodtan írj üzenetet.
2013. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Szombathely az országban az egyik legjobban fejlődő város,ezt az előttem lévő részletezte is.Jobb város Szombathely.Ráadásul több a munkalehetőség is.
2013. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc városom Szombathely, laktam is ott :)
2013. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!