Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombathely vagy Zalaegerszeg...

Devidoff kérdése:

Szombathely vagy Zalaegerszeg a nagyobb, gazdagabb város? Melyikben van nagyobb vásárlói potenciál? Melyiknek frekventáltabb ás színvonalasabb a plázája?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szombathely előkelőbb, gazdagabb. Zalaegerszeg egy kis mezővárosból nőtte ki magát megyeszékhellyé. Van viszont önálló színháza is. A plázájuk talán hasonló.
2013. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szombathely gazdagabb és nagyobb is.Plázájuk szerintem is kb ugyan olyan,viszont Szombathelyen több meg jobb bevásárlóközpont van,és butikokból is jóval több van.Szhelyen is nagyon jó a színház.Arról nem is beszélve,hogy Szhelyen azért jóval nagyobb élet van mint Zalaegerszegen.
2013. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom az előző válaszokat szombathelyiek írták, mert én nem vagyok benne biztos, hogy Szombathely a gazdagabb város...


A Savaria (Szombathely) plázában kb. 7-8 üzlet van csak, a többi üresen tátong, még a Zala (Zalaegerszeg) plázában szinte nincs is kiadó üzlethelyiség. Az első kong az ürességtől, az utóbbinak viszont van forgalma. A Szombathelyre tervezett Magellán center is gondolom azért nem épült meg, mert a szombathelyiek már a meglévő üzleteket se tudják fenntartani (minden üzletközpontban van üres üzlet bőven - Park Center, Family Center, Szombathely Center).


Bár ez lehet, hogy azért van, mert a többség inkább Obenwart felé veszi az irányt.

2013. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én Veszprémi vagyok.Szeretem járni a városokat így voltam Szombathelyen is meg Zalaegerszegen is,Szombathelyen töltöttem 3 napot az a város nagyon tetszett,viszont Zalaegerszegen csak egy napot töltöttem pedig 2 napra terveztem de nagyon nem tetszett a város így eljöttem és mentem vissza Szombathelyre.Szombathely sokkal szebb,gazdagabb,nagyobb,és a bevásárlóközpontok sokkal jobbak,sokkal több üzlet van mint Zalaegerszegen.Tény,hogy a Savaria Pláza nem a legjobb de én a Zalaegerszegi plázától se voltam elájulva,de mondom Szombathelyen sokkal több és jobb bevásárlóközpontok vannak.Előttem írták a Magellán Centert azt úgy tudom azért nem épült meg mert volt ez a pláza stop valami(Onnan tudom,hogy itt Veszprémbe is lett volna valami pláza féleség csak a pláza stop miatt itt sem épült meg)tehát nem azért mert nem lett volna rá pénz vagy valami.És előttem írták,hogy Szombathelyen több élet van a városban,hát igen sokkal nagyobb az élet.Szerintem elmondhatjuk,hogy azért Szombathely jobb város.
2013. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Negyedik! Te komolyan azért mész el más városokba, hogy megnézd milyenek a helyi plázák és bevásárlóközpontok?
2013. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem de ha már ott vagyok és van rá lehetőségem akkor megprobálom bejárni az egész várost igy megnézem a plázákat is.Szinte minden hétvégén megyek és nézek a városokat mert bármilyen hihetetlen de nem a facebook elött töltöm minden hétvégémet.Az országba majdnem minden nagy várost megnéztem már, lehet hülyén hangzik de ez érdekel:D meg amugy is idegen vezető vagyok.
2013. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 12. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdés, de igazából egyik város sem nagy durranás... Szombathely egy fokkal jobb az üzletek miatt, de tényleg nem sokkal. Zalaegerszeg belvárosában szinte csak kínaiak vannak, a plázában ugyanúgy, 1-2 üzletet leszámítva, és a zalaparkban vannak a nagyon boltok (konkrétan 2 db normálisabb ruhabolt), amik szombathelyen is vannak, csak ott még azért több is.
2013. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szombathelyen a Plázát pótolja a Family Center, az majdnem olyan, csak nincs szupermarket, nincs mozi, és kajás rész, csak egy kínai. Ha nem méretezik ennyire alul a plázát, akkor a nagymultik beköltöztek volna oda, és nem pangana.
2014. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!