Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért hagyja egy lány, hogy...

Miért hagyja egy lány, hogy így bánjanak vele?

Figyelt kérdés
Ma történt, h ülök a villamoson, hallgatom a zenét, de a szilikonos fülesen is áthallottam, hogy valakik ordibálnak. Jó, gondoltam, itt majdnem minden nap így ordítanak, erre látom, hogy egy pasi üvölt, aki épp rugdos egy lányt, gondolom együtt mentek. Hát, az a gyerek ahogy beszélt a lánnyal, én nem hiszem el, hogy hagyhatja valaki hgoy így beszéljenek vele... Aztán még elrángatta, velem szembe volt 2 üres hely, h oda üljön a csaj, és ugyanúgy tovább üvöltött vele meg az a gusztustalan fenyegető hangnem... komolyan én nem értem, láttam h szipog már a csaj mellettem. Miért csinálják ezt magukkal? Nem is a pasi viselkedése ami kiakaszt, mert sütött róla hogy egy agresszív tahó, de a lány ezt miért hagyja?? Komolyan sajnáltam már, akármiért is beszéljenek így vele, meg rugdossák, mint egy kutyát, érted... na mindegy, ez jutott eszembe. Ismertek valakit, aki így hagyja magát megalázni? Miért csinálják ezt?
2013. dec. 18. 22:53
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem érzelmi eszközökkel zsarolta vagy valamilyen módon rákényszerített szegény lányt,hogy elviselnie ezt. Mondanám,hogy rászólhattál volna arra az állatra,de lehet,hogy ezért csak mégjobban büntetné a lányt. Valószínűleg nagyon ki lehet szolgáltatva ennek a férfinek.
2013. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szereti, úgy gondolja, hogy meg tudja változtatni. Komolyab esetben annyira tiszteli a férfit, aki nyílván ajnározza magát előtte, hogy azt tévedhetetlennek hiszi, azt gondolja az egész az ő hibája és a fiú jogosan ugatja le a fejét. (azt hiszem ennek a jelenségnek valami művészneve is van, de nem ugrik be)

És volt ilyen lány ismerősöm, de mivel támogatást nyujtottunk neki a többi barátommal el tudott szakadni az idióta haverjától.

2013. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudok elképzelni olyan zsarolást, meg érzelmeket, amitől ezt elbírjam... Ha válaszolt a csaj, az a baj, ha nem válaszolt az volt a baj, minden mocskos k.rvának meg féreg kutyának elhordta az egész villamos előtt, meg összerugdosta, csajszi meg szó nélkül tűri, még helyesel is? És látszott h nem egy dolgon vitatkoztak, hanem így ilyen volt az alap hozzáállása a csajhoz, hát nem tudom... nem lenne egyszerűbb nem összejárni vele? az biztos hogy engem aznap látott volna utoljára ha velem csinálja ezt vki, de olyan volt mint egy befenyített agymosott valaki, akit arra neveltek hogy csicska legyen, vagy nem is tudom...

na mindegy, nem gondolkozok ezen mert csak mégjobban mgesajnálom szegényt... én amúgy ilyenbe bele nem szólok, egyrészt én is csaj vagyok, másrészt mit kapott volna azért, h "sajnáltatja magát", fúh...

2013. dec. 18. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen lányt nem kell sajnálni. Ő állt össze egy ilyen emberrel, nem hiszem hogy bárki pisztolyt tartott a fejéhez hogy összejöjjön vele.
2013. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, ez szomorú...

A lány valószínűleg meg van félemlítve vagy szimplán fél. Nincs hova mennie, benne van egy ördögi körben.Abba belegondoltál, ha nyilvános helyen verne, alázna a párod, akkor otthon a négy fal között milyen lehet? (verés, nemi erőszak, sokkal durvább beszéd!) Akivel így viselkednek az egyre inkább elveszti a bátorságát, az önbecsülését, önmagát :-( egy pszichológus, pszichiater biztos elmondaná, hogyan működik ez. És sajnos az, hogy ilyenkor a környezet ezt hagyja, hiszen te se mertél szólni, kiállni a lányért annyival se, hogy szólj, így senki se beszélhet senkivel a rugdosásról nem is szólva! Ha te féltél bevatkozni, akkor csak gondolj bele a lány hol tart a "nem merem megtenni" erzesben?! Tudod hány pasi fenyegeti azzal a baratnojet, hogyha lelép, akkor utánamegy és megöli? Már egy is sok.

Az meg nem mentség a csöndben hallgatásra, hogy akkor a lanynak rosszabb lehetett/volt utána.

Egyszer én szóltam amikor a foldon fekbo not rugdosta es a hajanal fogva rancigalta a pasija. Szoltam, hogy most hivom a rendoroket, azt hittem engem fog megverni, leku...zott, de abbahagyta es vegul kozolte felreertettem a helyzetet. A non latszott, hogy orul, hogy nem verik tovabb. Es akkor is ki voltam akadva, hogy vagy szaz ember jart arra es senki nem szolt, senki...soha ne kerulj olyan helyzetbe, hogy meg kelljen ertened, miert hagyjak megalazni magukat ennyire az emberek.

2013. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
00:24-es: lany voltam, akkor kb.23-24 eves es 50 kilos mobillal a kezemben szoltam, hogy MOST hivom a rendorseget
2013. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem a mobil volt 50 kilos:-))) :-(
2013. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fokozatosan alakul ki ez fokról fokra.

a lány nem kapcsolt az első néhány komolyabb kontroll gyakorláson felette,hogy ez lesz a várható végeredmény.

és persze az is lehet,hogy hasonló viselkedésű férfi mellett nőtt fel,ezért ez a fajta bánásmód az amit ismer.

2013. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én is voltam. Melóztunk egy éjszakai helyen, pont a kukát vittük ki amikor szóváltás alakult ki egy lány meg a pasija közt (mindkettőről messziről lerítt hogy IQ harcosok). Végül a srác a lányra térdelt és úgy üvöltözött, valaki kihívta a rendőrt, az úgy kapta le róla hogy pislogni nem tudott és még ő ordította a rendőrnek hogy ezt miért csinálta! :D
2013. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!