Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pszichés problém...

Létezik olyan pszichés probléma, hogy egy ember /lány/ fiatalabbnak akar tűnni a koránál? Azt akarja hogy babugassák, gyerekként bánjanak vele. Nekem régen volt dolgom ilyen személlyel. Kb.17 éves volt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexus.És vannak idősebbek is,akik ugyanezt akarják.
2011. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Apakomplexus azt jelenti, hogy férfiakkal szemben viselkedik így, vagy mindkét nemmel szemben?
2011. febr. 15. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nem volt gyerekkora és keresi,hogy felfigyeljenek rà.
2011. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

infantilizmus.

vannak felnőttek akik pelenkát hordanak és cumiztatni kell őket :-P

2011. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az apakomplexus àltalàban azoknàl alakul ki,akik apa nélkül nevelkednek fel.Nem hiszem,hogy mind2 nemmel ilyen.
2011. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 poiu ***** válasza:
Azt akarja hogy babusgassák, gyerekként bánjanak vele, vagy azt szeretné, hogy símogasd, becézd, kedveskedj neki? Mit mond konkrétan, mit szeretne?
2011. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki ezt konkrétan, csak úgy viselkedett, mint egy pici gyerek...Értem ezalatt, hogy mindent elvárt, hogy a "szájába tegyék"-ezt persze nem szószerint:), ill. a beszédje is olyan gyerekes volt....
2011. febr. 15. 18:28
 8/13 A kérdező kommentje:
De ez mára már elmúlt nála, már felnőtt nő lett belőle 3 gyerekkel...De sosem mertem rákérdezni hogy mi volt ennek az oka, ill. hogy direkt csinálta e egyáltalán....
2011. febr. 15. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szimplán nagyon lassan érő típus
2011. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem apa-komplexus. Nem tudom, aki nem ért hozza miért hülyít másokat.

Ilyen személyek esetében érdemes felkeresni egy szakembert kezdetnek egy pszichológust majd egy pszichiátert.

2011. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!