Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zavarja a szomszédot,...

Miért zavarja a szomszédot, hogy roncsautók vannak a saját kertemben?

Figyelt kérdés

fenyegetőzött a kerítés mögül, hogy fel fog jelenteni, rontom a falu összképét meg ilyeneket.

pedig a saját birtokomon azt csinálok amit akarok, szerintem csak irigykedett.


2013. dec. 21. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Már megbocsáss, de nincs egészen igazad! Nem tudom ugyan mennyi roncsautóról van szó, mennyire roncsautóról és főleg azt, hogy milyen közel állnak a szomszéd telkéhez.

Most tedd a kezedet a szívedre és őszintén mondd meg te szívesen laknál olyan helyen ahol a szomszédban ez a látvány tárul eléd?! Persze hogy nem és senki sem! Ezért zavarja... Jogilag ugyan nem tud ellened tenni semmit, de hogy megmaradjon a jó szomszédi viszony, szerintem érdemes lenne legalább nádfonat kerítéssel leszeparálnod magad...

2013. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

"Jogilag ugyan nem tud ellened tenni semmit"


Ahogy TE gondolod, ez egy illegális roncstelep!


"szerintem csak irigykedett"


Persze, én is irigykedek! Mindig szerettem volna egy roncstelepen lakni zöldövezet helyett!

2013. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én se szeretnék autóbontó, méh telep stb szomszédjában lakni. Egyrészről megértem a szomszédot. Tőled meg azt kérem, hogy ha van más lehetőséged, hogy máshol bontsd szét ezeket a kocsikat, vagy máshol tárold őket, akkor ezt tedd meg. Ha meg nincs lehetőséged erre, akkor tegyél meg mindent, hogy a lehetőség szerint a legesztétikusabb kinézete legyen az udvarodnak, az neked is jó, mert a szomszéd annál kevesebbszer fog b:sztatni emiatt.
2013. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem sikít a flex reggeltől estig, akkor engem nem zavarna.
2013. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Kedves Harkonnen a kérdező írásából ahogy válaszomban céloztam is rá, NEM DERÜLT KI mennyi autóról beszélünk... Innentől feltételezés az állításod, miszerint illegális roncsterepről beszélsz...3-4 kocsi azért még nem roncsterep...:) HAHÓÓÓÓÓ!!!
2013. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

de, 3-4 kertben allo roncsauto, foleg ha ez-az szivarog is beloluk a szakszerutlen bontas miatt, igenis gond. mivel az autok reszben veszelyes hulladeknak minosulnek, nem lehet oket korlatozas nelkul a kertben bontogatni, erre van a hivatalos autobonto.


javasolnam elolvasni a vonatkozo torvenyeket, rendeleteket:


[link]

2013. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Semmi új információt nem tudtál adni, csak okoskodsz... Önmagamat ismétlem megint!!!! A kérdező által NEM DERÜL KI ezért nem tudjuk, hogy szivárgó állapotban állnak az autók, avagy minden leeresztve üresen!!!???
2013. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

az autók mind a saját tulajdonaim, papírom van róla, külföldi okmányokkal rendelkezik mind, nincs elbontva egyik sem, nincs alkatrész sem szétszedve semmi, csak állnak a kocsik szépen sorban az udvaron trabanttól kezdve 7-es BMW-ig, bár azt néha megjáratom az udvaron meg a szántón :)

az is szubjektív mert pl nekem tetszik a látvány mert szeretem az autókat.

gagyi kocsikkal én nem foglalkozom.

2013. dec. 21. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem! Ezek akkor azért nem annyira roncsok.... A darabszámot most sem írtad de ahogy már említettem ajánlom a gyékénykerítést...:)
2013. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ezekkel a kocsikkal foglalkozok, itt egy videó a kedvenc "roncsomról"


http://www.youtube.com/watch?v=PZJXbbpPY0U

2013. dec. 21. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!