Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ránk hívja a szomszéd a...

Ránk hívja a szomszéd a rendőröket, de ő meg 20 perces tűzijátékot szervez? Hol itt az egyenlőség?!

Figyelt kérdés

Nem is volt annyira hangos a zenénk, nyáron 1x voltunk páran, és iszogatzunk, zenét hallgattunk, de a rendőrséget kihivta! Most meg én fostam össze magam, mikor az ablakom mellett elkezdte lőni a rakétákat!

És ez a durranás vagy 10x hangosabb mint ami zene volt nálunk!

Nekem is ki kellett volna hívni a zsarukat?

Ez a hangzavar miért nem ba... ta a fülét? Csak a mi zenénk??



2014. jan. 1. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

ő szilveszterkor hangoskodott,

ha ti is szilveszterkor zenéltek-üvöltöztök,akkor tuti,hogy nem jön ki a rendőrség,

2014. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

A volt felső szomszédunk (szerencsére már eltávozott az élők sorából) minden este 80as hangerőn hallgatta a Barátok Közt c. klasszikus sorozatot. Majd kicsit halkra vette a tv-t és a híradóra visszarakta. Szerintünk ennek a felénél bealudt, majd végig hallgattuk a további műsorokat és az éjféli himnuszt rendszerint. Ha ez még nem lett volna elég, akkor jött hajnali 3-4-ig a sípszó, mivel adás nem volt a tv-ben.

Ezután ki kapcsolat a tv-t és elment dolgozni.


Többször beszéltünk vele, mire ő közölte (rendőrök előtt is többször), hogy állampolgársági joga, hogy a himnuszt éjfélkor akár 100as hangerőn hallgassa.

Két kezemen nem tudom megszámolni, hogy hányan jelentették fel és hányszor volt kint a rendőrség, mert nem csak minket zavart, hanem a többi közvetlen szomszédot is.

A közös képviselő nem győzte "megoldani" a problémát, de ő sem ért el semmit. Egyébként nem volt nagyothalló az emberke, csak egy alpári bunk*. :)


Végül, szerencsére elvitte az ördög magával. Ez is úgy derült ki, hogy hajnali 3-kor nem kapcsolta ki a tv-t és 2 napig üvöltött minden műsor.

Végül kihívta a rendőrséget a közös képviselő és megtalálták a hulláját.

2014. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

17:07-nek :


- Minek írtad ide amit írtál ?

2014. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszett a történet :)
2014. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg olyan zenéket hallgat a szomszéd, amik egész jók és még a neten se lehet megtalálni őket. Még is honnan szedik az ilyen dj palánták a zenéket?
2014. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem drogos volt véletlenül?
2014. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!