Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te bemennél egy kertbe, vagy...

Te bemennél egy kertbe, vagy házhoz, ha nyitva a kapu? Pofátlanság ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Mentem haveromhoz, meg volt beszélve, odaértem, hívom, nem veszi fel, csöngetek, nem jönnek ki. Vártam már 3 perce a kapu előtt, közben csörgetem, gondoltam magamban: "ahh, biztos nem hallja, de ha nem jön ki, én megyek be!" és lenyomom a kilincset a kapun, erre nyitva... :O

Inkább nem mentem be, mondjuk senki nem tartott volna vissza...


Pofátlanság valakihez így bemenni? Bemenni a kapun, ha nyitva, és az ajtón kopogtatni, vagy ilyesmi?



2014. jan. 15. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Addig nem mennék be, míg a tulaj ki nem jön.
2014. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Nekomimi* ***** válasza:
100%
Szerintem semmi pofátlanság nincs abban, ha egy barátodhoz mész be. Más az, ha valakihez el kell menned akinél még sosem voltál, látásból ismeritek egymást, de egy baráthoz szerintem nyugodtan. Hozzám is bejön a barátom, én is hozzá. Őszintén, nekem ez a kérdés fura, mármint...hogy is mondjam...A környékeden ez így megy, hogy be kell jelentkezni, meg várnak a kapuban? Én ilyet még nem láttam meg nem is hallottam, esküszöm. Elég sűrűn volt olyan nálunk, hogy reggel barátom vagy a barátnőm ébresztett úgy, hogy bent volt a szobámban, ő hozta be nekem a kávét...Szóval, érted/értitek... Másképp nem tudom elmagyarázni... :D
2014. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó, ha épp van csengő, akkor jöjjön már ki, ne nekem kelljen bemászkálni. Van akinél tudom hogy kifejezetten utálja ha idegenek, félig ismerősök mászkálnak be hozzá, de volt már hogy azért szóltak meg mert hogy miért nem mentem be a lakásba...


Én speciel utálom mikor valaki random benyit a szobámba, vagy csak a házba, azért van a csengő hogy azt nyomja.

2014. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volnék 100% biztos benne ,hogy nem ugrik rám egy vad kutya valahonnét akkor bemennék ,de amúgy nem. De nekem elképzelhetetlen ,hogy ki be mászkáljanak a kertben kihordják a cuccaimat onnan a tolvajok és váratlanul benyissanak a szobámba mikor akármit csinálhatok :D
2014. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én utálnám ha valaki (haver, barát, ismerős) csak úgy bemászkálna a lakásba... azért van a csengő, hogy használja
2014. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!