Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sok ember szerint "paradicsom"...

Sok ember szerint "paradicsom" a tengerparti környezet. Akik ott élnek, azok is annak tartják? Pl a Maldív szigeteket?

Figyelt kérdés

Szóval sokan úgy tartják, hogy de csodás, szeretnének ott élni, milyen jó ott, ilyen helyeken:

[link]


De vajon, akik ott élnek, azok is minden nap mosollyal az arcukon ébrednek?


Egyik osztálytársam mesélte, hogy van a haverja, aki a Balaton mellett lakik, és mondtam neki, hogy hű! szerencsés! bármikor, és bármennyit fürödhet a Balatonban.


Azt mondta, a srác 17 vagy 18 éves, és talán 3x fűrödt benne, mert nem nagyon érdekli, hiába lakik a part mellett!



2014. jan. 15. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen, van aki szereti a helyet ahol él, van aki nem, van akinek meg tök mindegy merre jár éppen. A Maldív szigeteken is biztos lehetsz kukás, takarító, portás, biztonsági őr.
2014. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Frigg ***** válasza:
100%

Én Amerikában élek, és bent vagyok egy Amerikai Magyarok csoportban facebook-on. Egyszer írt egy csaj egy posztot, hogy lakik-e még magyar Hawaii-on, mert rettenetesen unatkozik, konkrétan unja a helyet. Pedig ő még csak nem is ott született. Szóval lehetséges, hogy egy idő után minden elveszti a varázsát. Én azért kipróbálnám :P


23/N

2014. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!