Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elköltözünk egy teljesen új...

Elköltözünk egy teljesen új helyre. Hogy fogok én oda tudni beilleszkedni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Még tavaly tudtam meg, hogy Angilába fogunk költözni. (munka ügy miatt)már amikor elmondták a szüleim akkor már féltem,hogy hogy fogok én oda beilleszkedni.. nagyon nem tudom, hogy mik ott a szokások gondolom más mint itt, a nyelvet azt már kitűnően beszélem, csak ez a bajom. Attól szeretnék választ kapni aki volt már ott/ott él, milyen ott élni, kedvesek e az emberek

2014. jan. 19. 18:02
 1/6 A kérdező kommentje:
*Angliába
2014. jan. 19. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Anglián belül az sem mindegy, hová mentek.

Nagy általánosságban azért nem lesz belőle gond, ha barátságos vagy és nem vonulsz el a sarokba magányosan. :)


Hogy tanultál meg kitűnően beszélni? Nekem még öreg ló létemre sem megy!

2014. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó dolog, egy ilyen költözés, ne aggódj. Teljesen új hely, új emberek, egy új kezdet számodra(ha a régi nem volt jó). Inkább izgalommal várd mint félelemmel, mert egy csomó uj élménnyel leszel gazdagabb, új emberek, új nyelv.
2014. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 és fél éve tudtam meg hogy oda költözünk. Magán tanárhoz jártam(járok) minden héten külön tanárhoz járok és a suliban jól teljesítek.+ anyáék is minden nap leülnek velem tanulni. Barátságos vagyok meg minden,1 évvel ezelőtt még nagyon vártam happy meg huráá volt hogy ki költözünk de most kezdek para lenni
2014. jan. 19. 18:09
 5/6 anonim válasza:
Szia :) en 15 eves vagyok es 1 eve elek kint Angliaba...attol fugg hova koltoztok ahol kevesebb magyar van talan oda nehezebb beilleszkedni de ha itt kint suliba fogsz jarni akkor hamar lesznek barataid...kedvesek az emberek a kulfoldiekkel is es nem kozositenek ki senkit..en itt jararok suliba es mar eleg jol beszelem a nyelvet szoval mar van eleg sok baratom..ne aggodj szerintem ez miatt meg talalod biztos a helyed :)
2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DBN CAT válasza:
Szia 15vagyok meg gyerekoromban mikor 10 voltam akkor koltoztunk ki eleg jo hely tanuld meg az akcentust hogy meg angolosabb nak tunj akkor Nm fognak kirekeszteni se meg veletlenul se mert magyar vagy legalabbis nekem bejott :))
2014. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!