Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nehéz utólag beilleszkedni az...

Nehéz utólag beilleszkedni az egyetemen egy csoportba?

Figyelt kérdés
Két és fél évig levelezőn voltam, és most mentem át nappalira. Kicsit félek, hogy nem tudok majd beilleszkedni, mert nem vagyok bulizós, nem szeretek berugni, nekem az első a tanulás.

2014. jan. 18. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
sokkal könnyebb, mint középben. érettebbek az emberek
2014. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindig vannak kockák és mindig vannak bulizósak, szóval bárki meg tudja találni a hozzá hasonlókat.
2014. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem lehet nehéz, egyetemen már (jobb esetben) nem olyan alacsony az emberek intelligenciája, hogy bárkit is kiközösítenének, vagy egyszerűen nem szólnának hozzá.

Hozzánk is jött már át valaki másik iskolából, és azonnal befogadtuk.

2014. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem nehéz bár nem itt fogsz életre szóló barátságokat kötni ilyen hozzáállással. De nem fogsz egy sarokban kuporogni egyedül csak azért mert te most mentél oda.
2014. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog varázsütésre egy pillanat alatt megtörténni, de majd "megszokják", hogy te is ott vagy az órákon. Illetve azok "megszokják", akik bejárnak. :D Aztán majd kialakul az, ne aggódj.
2014. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyobb egyetemről van szó, akkor a csoportod nem jelent semmit. Még csak órákra sem együtt jártok. Nem olyan ez, mint egy középiskola. Viszont ha kicsi egyetem kicsi szakán vagy, és vagytok összesen 20-an az évfolyamon akkor nem szóltam.
2014. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!