Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nemtudom hogy, hogy lehet...

Viktor1013 kérdése:

Nemtudom hogy, hogy lehet lekövetni a számítógépemet mert betörtek hozzánk és szinte mindent elvittek?

Figyelt kérdés
Valahogy biztos le lehet követni mert a telefonomat is el lopták egyszer csak az ugy lett meg hogy aki berakta a sim-kárgyáját azt le tudták követni.És az érdekelne ha mondjuk a gépbe akkor azt valahogy le lehetne követni nem?

2014. febr. 4. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

ha bejelentkezik vele netre és windows van rajta akkor maximum a rendőrség kérheti a Microsoft segítségét, de ehhez kell a géped sorozatszáma, meg hogy mi a windows kódja meg még más módon is.

Nem lesz meg a géped. Esteleg ha van agyártódnak lopott gép adatbázisa oda jelentsd be, mert lehet bios szinten le lehet követni ha van benne ilyen szoftver.

2014. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy a számítógép rá lenne kapcsolva egy ilyen rendszerre.

De ha tudod a számítógép egyedi számát, érdemes leadni a rendőrségen.

Mi így kaptuk vissza a videónkat,igaz 2 év múltával.Az ország másik végén akadtak rá egy házkutatáskor. Betörés során vitték el tőlünk.

2014. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az én gépem össze lett rakva darabokba de az alaplap az eredeti de ha újrarakják a windows-t akkor már nem biztos ugye nem tudom már lemondtam róla végül is azt mondták a rendőrségen, hogy felejtsem el.
2014. febr. 4. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ezt sajnos buktad. Azt hittem macbookot vittek el vagy ilyesmit.
2014. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gépet már szétszerelték és alkatrészenként eladták. Felejtsd el a gépet, nekem is lopták el tudom milyen szar érzés, de már elfelejtettem.
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ez nem CSI:Miami, ahol 1 fél dns minta alapján megtalálják a 30 millió ember között a tettest.
2014. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A NASA szonda "leköveti".
2014. febr. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen a válaszokat majd szolok a NASA-ának
2014. febr. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!