Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol adhatom el a számítógépemet?

Hol adhatom el a számítógépemet?

Figyelt kérdés

Hardverapróra, apródra és a jófogásrá már fel van rakva.

Máshova feltudnám még rakni, ahol esetleg van rá igény?


2013. dec. 15. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Vaterán egyből elviszik, de nem biztos, hogy erőltetni kéne, mert lehet, hogy nyomott árat kapnál érte. Nyílván függ attól is, hogy mennyire kelendő - ha már 3-4 éves a rendszer, szerintem megéri az aukcióval próbálkozni, mert másnak úgysem fog kelleni.
2013. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vaterára felakartam rakni, de kéri a bankártyaszámot.
2013. dec. 15. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Bankszámlaszámot kér - 100 forintot kell utalni, hogy érvényesítsenek, de rákeresel a témára itt, vagy akárcsak ott elolvasnád a leírtakat, ez gondolom már nem jelentene problémát.
2013. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem mondtam, hogy nem értem, hogy miért kér bankszámlaszámot, csak azt, hogy kéri. Pontosan tudtam, hogy 100ft-ot kér, csak én ezt feleslegesnek tartom, máshol nem kell itt meg igen...
2013. dec. 15. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Máshol nem tudod egyből elpasszolni a géped, ott meg igen :D
2013. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Akkor bepróbálkozok ott is.
2013. dec. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!