Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi nyomja el legjobban a...

Mi nyomja el legjobban a flex/fúrás/hegesztés hangját?

Figyelt kérdés

A szomsédom szerintem már unalomból is nekikezd flexxelni! Nagyon hangos!


Mivel tudom "lekakilni" ezt a hangos zörgést?



2014. febr. 14. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Füldugóval, esetleg in-ear fülhallgatóval.
2014. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Robbantsd fel a szomszédot. Amúgy szerintem gyakorlatilag semmi.
2014. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fúrásét (hacsak nem a közös falat fúrja) meg a hegesztését (ennek tulajdonképpen minimális a hangja a közbeni kalapálást leszámítva) zenével is el lehet nyomni.

A "flexet" meg kb. semmivel. Szombaton reggelente nálunk (falu) két utcával arrébbról is hallani ahogy sikít - a szomszéd kertből meg szerintem esélytelen elnyomni a hangját úgy, hogy az ne kezdjen el zavarni.

De persze, redőny, jó és becsukott ablak, függöny, zene/fülhallgató - de szerintem kevés sikerrel fogsz járni.


(én mondjuk nem szólhatok semmit, nálam is legritkábban kéthetente előkerül a "kisflex")

2014. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
áramszünettel
2014. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ahogy a 4-es mondja. Nálam is pont ez a helyzet, csak a felettem lakó szomszéd zajog már napok óta, általában este 7-8 ig, amikor az átlag ember már pihenne.. Szívem szerint lecsapnám az óráját, és kénytelen lenne csendben maradni... :D
2014. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az, mikor vasárnap este hatkor kerül elő a sarokcsiszoló, meg a fúrókapalács panelban. Nem is olyan ritka dolog.
2014. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mozart full hangerőn.
2014. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát mikor egy korábbi lakhelyünkön 2 hónapig panelfúróval tolta a szomszéd, akkor már 2 méterről csak ordítozva tudtunk kommunikálni, akkor csak egy dolog használt:

földugó, a formálható fajta, fölé fejhallgató full hangerőn, de még így sem nyomta el teljesen

2014. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!