Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldön is létezik az a...

Külföldön is létezik az a bizonyos munkahelyi "fúrás"?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el dolgozni egy gyárban itthon és nekem nagyon furcsa,hogy minden kolléga kibeszéli a másikat a háta mögött. Lehet,hogy már engem is, de nem igen érdekel csak ilyenkor azon gondolkodok,hogy vajon külföldön is van ilyen jelenség? Mondjuk Anglia,Hollandia,Németország,Ausztria??

Veletek is fordult ilyen elő,hogy megtudtátok, hogy pletyiznek rólatok? És mit tettetek?



2013. aug. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol sok no van egy helyen ez elofordul. Nem orszagfuggo, max külföldön jobban odafigyel erre is a management.
2013. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ó, dehogyis, külföldön minden csodálatos, az emberek rózsaillatút finganak, és egyáltalán, nem is emberek, közük nincs a sz*r magyar mentalitáshoz.

Persze, hogy megy, már miért ne menne?

2013. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes gazdasági helyzetekben és társadalmakban bizony érvényes, jogos a kérdés. Nagyon ritkán találkoztam eddig rosszindulatú piszkálódó nőkkel külföldön, itt Európában.
2013. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kettes, én is ezt akartam írni:)


ne dőlj be ennek a sok, bezzeg külföldön ökörségnek. pláne ne emberekkel kapcsolatban. az ember ember, nem függ a személyisége az állampolgárságától.

aki meg azt mondja, hogy külföldön jobbak, meg nem fúrnak, stb. stb. ja, persze, mert nem érti meg, mikor fúrnak...

2013. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott más xarságok vannak szerintem.

Ott a magyar b@cik ki a másik magyarral.

2017. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, utolsó, a "külföldi " az meg mind kedves, becsületes, stb ember, nyilván nem fúr senki, senkit, nincs pletyka, stb. Nyilván ez csak, és kizárólag magyar lehet. ..
2017. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!