Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyik haverom folyton irigyked...

Egyik haverom folyton irigykedik (? ) hogy nekem mennyire könnyű az életem, mert Budapesten lakom! Mit mondhatnék, hogy ne akarjon már nekem folyton beszólni?

Figyelt kérdés

Mert neki mennyire drága feljönnie Pestre, és hogy csak itt van olyan bolt/iroda/ügyintézés és hogy mennyire sz** az itteni város, hogy 4x eltévedt, mennyi rohanó ember, fel lökik, nem figyelnek rá!


És mindig jön ezzel a dumájával, mikor valamiért utaznia kell, vagy itt találkozik valakivel, vagy ide kell jönnie fel ügy intézni!


Mit mondhatnék neki, hogy azért az irigykedését, sajnálatom ne akarja már!


Most tényleg irigykedne? Nekem úgy látszik!



2014. febr. 18. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem meg éppen utál bejárni oda csak nyilván nincs más választása.
2014. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utálja Pestet, de ez nem a te hibád, tegyél rá.
2014. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én a helyedben mondanám neki hogy, hagyja abba a panaszkodást és mondjon neked v.mi jó dolgot is.Az ilyenekkel én megszoktam szakítani a kapcsolatot,aki semminek nem tud örülni.Unalmas már az emberek folytonos panaszkodása.
2014. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!