Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes albérlőm mocsokban él?

Figyelt kérdés

Keresztanyám vett egy lakást itt Pesten, én lakok az egyik szobába, míg egyetemre járok, a másik szoba meg ki van adva. Én intézem a számlákat, ilyesmiket. Volt már itt több albérlő is az elmúlt másfél évben, és egyik se akarta tartani a tisztaságot és a rendet.


Se szemétlevitel, se fürdöszobatakaritás, se konyhatakaritás, ezek ismeretlen fogalmak számukra. A wc kefe használat még a lány lakóknak is kihivást jelentett. :(


Mostani lakók egy gyerek meg a csaja, itt bizonygatták az elején, hogy ők szeretik a rendet, blabalblab, aztán most is arra jövök haza, hogy REGGEL ÓTA nincs levive a szemét, csak kiszedte a kukából és letette a konyha közepére!


Most ha én nem laknék velük, akkor is mocsokba lennének? Vagy én jelenlétem az oka mindennek?


2014. márc. 4. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez azért lehet, mert épp otthonról szakadtak bele az "életbe", ahol minden a seggük alá volt tolva, ki volt tisztára nyalva, így nekik még egy szalmaszálat sem kellett keresztbe tenniük. Így aztán ott sem takarítanak, mert nincsenek hozzászokva.

OFF: nézem ezeket a kóros gyűjtögetőket a spektrumon. Ott is mekkora mocsokban képesek élni egyesek, egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet annyira igénytelen pár ember...

2014. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a gyüjtögetökkel kapcsolatban nekem az a nagy rejtély csak, hogy olyan igénytelen emberek hogy birnak annyi pénzt keresni?!


Amugy én is elkényesztetett és életképtelen egyed vagyok, de a disznóóli körülményeket sose bitram elviselni.

2014. márc. 4. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél ezekről az albérlőkkel?

Mert néma gyereknek apja kukiját, ahogy mondani szokás :D

Írjatok beosztást, ne magadban duzzogj, hogy "mármegintaszemétittmaradtazanyjukszentségit" :)

Sokszor én is elfelejtem levinni a szemetet, ez azért még nem katasztrófa.

2014. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Írtok egy beosztást, hogy ki mikor mit csinál, de meg is lehet nekik mondani, hogy ha ilyen alap dolgokat képtelenek betartani, akkor lehet menni innen.
2014. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nekünk, hanem nekik címeznéd a problémáidat, lehet, hogy már találtál volna megoldást. Néma gyereknek...
2014. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom szegény albérlőket, hogy csak ilyen házisárkánnyal extrázott albérletre futotta nekik! Éppen ezért kerestem mindig "házinéni" mentes lakásokat, had ne szóljanak már bele a szemétkezelési szokásaimba havi sok tízezer ft-ért!
2014. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koliban anno voltak még akár lány szobák is, ahol több zsák szeméttel éltek együtt mindig a 10-15 nm-es szobákban, meg bokáig érő hajcsomókban. Hogy lehet valaki ennyire igénytelen, hogy ebben jól érzi magát? Ja, tudom nem ér rá rendezni a környezetét, mert olyan sok fontos elfoglaltsága van!
2014. márc. 5. 16:44
 8/13 A kérdező kommentje:
én is laktam albérletben, mégsem voltam dzsuvás. Ja tudom, mivel nincs életem, ezért ráérek takaritani...
2014. márc. 5. 16:44
 9/13 anonim válasza:
Mi kiadtuk a lakást borzalmas ahogy lelakták az albérlők és ahogy éltek:(((Pedig lányok voltak.
2014. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Na mi van? Nem tetszik a sok önérzetes, mocsokban élő igénytelen, takarításhoz lusta emberkének, hogy valaki le meri róluk írni az igazságot? :D
2014. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!