Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom szerint mocsokban van...

Anyósom szerint mocsokban van a kisfiam?

Figyelt kérdés
állandóan takarít, ha eljön hozzánk, pedig max annyi rendetlenség van, ami a gyerekkel csinálok játék közben, vagyis a szőnyegen vannak a játékai, meg egy takaró. Folyton pakolna, és szid, hogy nem csak a konyhát kéne takarítani, meg a fürdőt. Naponta port törlök, porszívózok, a gyerek mindig tiszta, de neki ez sem jó. Szerintetek is mindig csak a kiságyában játszhat a kicsi? (8 hónapos) Kezd már elegem lenni, mert mindenkinek azt mondja, hogy mocsokban van a gyerek..
2013. dec. 29. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
hmm,egyáltalán miért engeded ott rendezkedni?ne legyél már ilyen málé.Mondd meg neki szó szerint vagy leül a seggére és unokázik vagy menjen haza.Nem kell ezt kozmetikázni.8hónaps gyereknek már nem csak a kiságyba a helye.Főleg tiszta nő vagy,nem is értem anyosódnak mi a baja.rend mániás?gyakorolja otthon!
2013. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Sógornőm 8 hónapos gyereke már úgy mászik, hogy 5 perc alatt körbemássza az egész házat, ha valami érdekeset lát. El sem tudom képzelni, hogy egy ennyi idős gyerek kibírja egész nap a kiságyban...


Ha naponta porszívózol, egész biztosan nem koszos a padló, nyugodtan mászhat rajta.

2013. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj neki, hogy nincs mocsok, mindig rendet raksz, de a 8 hónapos kicsinek nem fogod azt mondani, hogy nem veheted le, vagy tedd vissza de rögvest, mert jön anyuka. Vagy szólj a párodnak, hogy állítsa le, különben nem kell menni unokázni. Nagyon bosszantó tud lenni az ilyen.
2013. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy takarít? Ha mániákusan akar folyton port törölni, felmosni, akkor menjen haza.


Nem is értem, miért engeded.

2013. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy kismillószor elmondtam már neki, hogy nincs kosz, csak játék közben szétpakolunk a kicsivel, mászik, viszi a játékát, kivesszük őket, hiszen azért vannak. A párom is szólt már, hogy fejezze be, de semmit nem használ, volt egy időszak, hogy a szemembe dicsért, a hátam mögött meg...
2013. dec. 29. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Férjed muterját küld haza!!!!!
2013. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

#6 folyt.:


Biztos unatkozik. Adj neki egy fonalgombolyagot, porolgassa azt és kötögessen.

2013. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy el kéne küldenem, igazatok van, de elég nyámnyila a természetem sajna...ilyen vagyok..nem tudom csak úgy elküldeni, valahogy nem visz rá a lélek, bár előbb-utóbb el kell intéznem valahogy
2013. dec. 29. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek panaszkodsz? Állj a sarkadra a családi nyugalom érdekében. Anyuka látja a bejárati ajtót? Na, ha kimegy rajta csukja be szépen maga után és majd akkor jöjjön legközelebb, ha nem piszkál.
2013. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben meg azért sem takarítanék. Ha pakolni akar, hadd jöjjön, legalább lesz oka panaszkodni, te meg addig tudsz a gyerekkel foglalkozni, főzni, játszótérre menni. Én ezt csinálnám.
2013. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!