Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Olyan városba költöznék, ahol...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Olyan városba költöznék, ahol van egyetem vagy főiskola és viszonylag kicsi a roma lakosság aránya, melyik városunkat javasolnátok?

Figyelt kérdés
Talán Eger? Vagy csak külföldön vannak már ilyen városok?

2014. ápr. 18. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egerben kicsi a roma lakosság? Tévedés! Külföld inkább.
2014. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eger pont, hogy hemzseg a cigányoktól, nem tudom hol hallottad, hogy alig vannak ott.
2014. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát Egerben biztos nem kicsi a roma lakosság. Bár én nem nagyon találkoztam egri cigányokkal, de (ott tanulok) tény, hogy hétköznap tele van velük a város. De Eger jó hely, nekem hamar a szívemhez nőtt. Diákváros, így suliidőben 10 emberből 8 diák, nyáron pedig nagy a kihaltság. De nagyon szép, sokan azt mondják, hogy olyan, mint egy nagy falu. Nagyon szeretem, mindig azt mondtam, hogy soha semmi pénzért nem költöznék városba (egy pici faluban élek), de Egerben szívesen élnék én is :)
2014. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én Debrecent javasolnám
2014. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Győr tele van velük, ide ne gyere.
2014. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Már Győr is? Pedig mindig szerettem volna ott lakni.
2014. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen Győr tele van, eddig egy városrészben laktak, most meg szétköltöztetik őket szerte a városba, mindegyik városrészbe. Meg a belvárosban sok a menekült néger, pár km-re arrébb egy menekült tábor van és Győrbe járnak át.
2014. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt sajnálattal hallom4 Pedig olyan szimpatikus volt mindig Győr és Sopron környéke.

Akkor Nógrád-megyéről ne is beszéljünk, én itt lakok, de ide végképp nem ajánlom senkinek, hogy jöjjön!

2014. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Debrecenben itt a menekülttábor és egy rakás, vidékről bejáró cigány.
2014. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Debrecenben van menekülttábor, de az egyik legjobb egyetem van a városban(benne van az ország 3 legjobb egyeteme közt), és közel sincs annyi rézbőrű, mint pl Miskolc vagy Pécs városában.

Esetleg még Szeged(egyetemi besorolás szerint ez a 2 legjobb egyetem az országban), de itt azért kicsit több roma van, mint Debrecenben.

2014. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!