Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Társas kapcsolatok.

Mit tegyek? Társas kapcsolatok.

Figyelt kérdés

Mit tehetnék? Egyszerűen annyira nem érdekel az a társaság/csoport amibe a főiskolán vagyok hogy hihetetlen.. teljesen más vagyok mint ők.. (tisztázom nem vagyok antiszociális, se depresszios, se el vont se semmi ilyesmi) az tény hogy a sok csalódástol, kétszínű, rossz indulatú ember miatt egy ideje elég távolságtartó lettem de akik érdekelnek, akiket birok azokkal el tudok hülyülni stb.. van még 1 évem ami oké, nem sok idő de így ott lenni hogy nem érzem jól magam? szinte egyikkel se akarok beszélgetni, stb. tudom ezzel semmire nem megyek hogy búval b.... hangulatba vagyok ott, mosolyoghatnék ott agyba főbe akkor lehet szimpatikusabb lennék de egyszerűen nem birok felül kerekedni magamon, és erőt venni.

Néha ha bulizunk, hülyülünk akkor nincs ez a rossz kedv de aztán MINDIG jön valami ami fel idegesít vagy csalódást okoz az emberekbe velem szembe és ujra az lesz mint volt.



2014. febr. 28. 16:33
 1/1 My Conserve ***** válasza:

Nem tom.


Igazából nem muszáj az évfolyamtársaiddal haverkodnod. Csak legyen helyettük más.


Amúgy meg lehet ezt egy picit erőltetni is. Hacsak nem egy nagyon pici, pár emberes szakról van szó, biztosan van köztük legalább egy-két arc, aki egy kicsit érdekes. Nem kell teljesen hasonlónak lennetek ahhoz, hogy barátok legyetek, elég az is, ha érdekesnek (és nem riasztónak) találjátok a köztetek lévő különbségeket.

2014. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!