Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális a viselkedése a...

Normális a viselkedése a lakotársaimnak?

Figyelt kérdés
Nem hiszitek el, de zavar, hogy hazajövök és át van teregetve a kedvenc széldzsekim, mert neki - és nem mert nem fért el tőle - ugy jobban tetszik. ilyen aproságok, amik engem nagyon zavarnak. Bezzeg a mosatlan, az állhat :D Joga van ehhez?

2014. máj. 1. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod vele :D Mindenkinek vannak ilyen kis hülyeségei, jobb, ha megszokod (ha még kezdő vagy a kolis, albérletes életben).
2014. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Joga nincs, bár nem tudom kié a lakás.

Megjegyezheted ilyenkor pikírten, hogy "nem emlékszem, hogy kifordítottam volna" vagy " jé, én sosem szoktam ezt az oldalát hordani" Vagy finoman megkérni, hogy légyszíves ne nyúlj a cuccaimhoz, csak ha muszáj.


Alapvető dolog, hogy a másik dolgait nem piszkálom, kivéve, ha pl: felmosnék és a cipőhegyek ott állnak, mert akkor fel kell szednem a cipőket, felmosni, s ha megszáradt szépen(!) visszarakni. Akkor is szépen, ha ő trehányul hagyta ott. Mert így észreveszi talán magát és azt is, hogy takarítottál.


Amikor összeköltöztetek nem tisztáztatok dolgokat? Bár van, akivel nem lehet. Az első albérletemben jó volt, mert bár voltak surlódások, de magunktól kialakult minden. A mostaniban nem annyira, mert itt mindent kérdezni kell, meg be kell jelenteni.


Üljetek le és beszéljétek meg. Húzzátok meg a demarkációs vonalat.

2014. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát igazából pontosan tudja hogy nem szeretem, neki ez nem probléma, de tényleg nem szeretem. Ráadásul olyan kötekedő, ma peldául felkeltem fáradtan - neki nincs munkája és mivel el fog messzire költözni nem is zavarja majd ott lesz - és már fárasztani akart valamivel. En meg mondtam neki hogy ne most. Erre hogy én csak azt hallom meg amit meg akarok. Ez igaz. Miért mindig mindenki nyitott mindenre? Aztán visszamentem aludni három órát. :D Jo lehet hogy másnak akkora tartása van hogy fát lehet vágni a hátán nekem nincs de miért kell ezért kötekedni?
2014. máj. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!