Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki változtatott már a...

Valaki változtatott már a viselkedésén mert észre vette hogy viselkedése elriassza az embereket?

Figyelt kérdés
Ha túl szókimondó, akkor viszább vett?

2014. ápr. 2. 06:23
 1/3 anonim válasza:
nem mert fontos hogy megmondd a véleményed akkor is ha az másoknak nem tetszik vannak akik megharagudnak de az igazi barátokat sosem riassza el
2014. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megtettem, és azóta sokkal élhetőbb a világ.
2014. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Minden csak egy tünet. Ha mondjuk, de ez csak elméleti példa - büdös a szád de nem veszed észre, de tényleg nem veszed észre es mondjuk ugy elsz honapokig - és azt látod h az emberek elmenekülnek a szagtávolságon belül - de te csak azt érzékeled h távolságot tartanak és ettől szélsőséges esetben akár depressziós is lehetsz igen változtathatsz a viselkedésen ami mondjuk az volt h ezerrel továbbra is hajoltál közelebb hiába fulladozott szegény. Közben csak szájápolásra lett volna szükség, minden nap többször.


Vagy, lelkileg direkt büdös szájat csinál magának, mert mondjuk valaki már 20.000szer átverte, és már nem akarja ugyanezt másokkal és a tudatalatti furi egy állat, és a tudatalattija arra jut, hogy azért verték át mert tul közel álltak beszélgetés közben akkor ezt ugy is megoldhatja h megutálja a fogmosást - mások meg a közelségét. Szóval csak azt akarom mondani, hogy mindennek oka van, én ha a viselkedésem riasztaná az embereket akkor megnézném - mivel én csak egyedül vagyok és mások sokan vannak stb - hogy nekem miért jó ha ők távolságot tartanak tőlem mert képzeld az ember, minden egyes ember, nem hülye hanem szeretetreméltó igy Te is.


Utánan mit kell csinálj levezetik itt majd neked szivesen mások, de mégvalamit.


Olyan, hogy az "emberek" általánosságban, nem léteznek. Olyan létezik, hogy van néhány ember, aki neked fontosabb valamiért, és őket veszed "embereknek".


De tudod az emberek, nagy általánosságban, nem IQ bajnokok, és nem is EQ bajnokok. Szóval, talán, miközben megpróbálod a "viselkedésed megváltoztatni", én nagyon figyelnék arra, hogy vajon, miközben meg akarok nekik felelni - mert ugye erről van szó - ők megfelelnek-e nekem.


Ugyanolyan normákat tartanak jonak mint én? Megalkuvóak? Negativak? Kihasználnak engem esetleg? Ha igen, akkor MINDEGY mit akarnak.


Persze, ha épp ki akarsz rabolni valakit, akkor javaslom, hogy erről meg az ilyen jogsértő viselkedésekről tényleg szokj le :P

2014. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!