Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nekem miért nem fizetnek...

Nekem miért nem fizetnek milliókat mint a cigányoknak hogy elhagyjam a várost? Ld. Miskolci nyomortelep!

Figyelt kérdés

nehogy a moderátor törölni merje a kérdést! rasszizmus, "báncsuk" a cigányokat stv. indoklással.

itt a hír:

[link]



A kérdésem: én kitől kapok milliókat hogy eltakarodjak?

Vagy én nem vagyok jó alany ehhez?

Ja hogy én dolgozom fizetem az adót, egyetemre jártam nincs priuszom stb és így nem vagyok jó ehhez a programhoz?


Hát mi kell hogy jó legyek?

Legyek munkanélküli, dobjam el a diplomámat, kövessek el piti bűnöket, fessem a bőröm X színűre?

Akkor jó leszek?


2014. máj. 9. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak téged háborít fel, de talán már van remény a változásra. Ha épp egy kicsi is, de van.


[link]

2014. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a cikknek sajnos nem találom az elődjét, mármint a tényleges ítéletet. Ott még nem támadott senki senkit, furcsa is volt. Viszont akkor is elindult valami, van valaki aki fel meri vállalni a véleményét bíróként, és olyan ítéletet hozni ami a többség érdekét képviseli.


Szóval egyenlőre te még nem fogsz pénzt kapni, no meg később se. A különbség annyi, hogy remélhetőleg a későbbiek során a romáknak is meg kell majd dolgozniuk a megélhetésért. Én is nagyon unom, hogy azért kell ennyire sokat güriznem, hogy eltartsak még három családot az enyémen kívül. Szánalmas, azonban egy vicc jutott eszembe.


Édes jó Istenem miért kell ilyen nagyon sokat dolgoznom, hogy ilyen szegény legyek?


No hát a válasz a kérdésben.

2014. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gr. Shadow válasza:
100%

Saját magad megválaszoltad a kérdésedet.

Nem vagy familiárisan hyperpigmentált, nem bűnözöl, nem vagy igénytelen, fizeted az adót, tudsz írni olvasni, és miután feltetted a kérdést nem vagy a regnáló rezsim támogatója.

Csupa kizáró ok!

2014. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha bérlakásban élsz, rád is vonatkozik.


A cikkben leírják, hgoy azért az ott élők egy része dolgozik, az egyiket nevesítik is, hogy a Bosch gyárban.

Kissé demagógra sikerült a kérdés.

2014. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas ez az egész. Nem vagyok kifejezetten rasszista, de a önkormányzatoknak az ilyen, teljesen abszurd problémakezelő megoldásain már nem lehet nevetni. Csak úgy dobálják a milliókat, ráadásul olyanoknak, akik nem hiába élnek nyomorban (ha volna pénzük, akkor sem tudnának bánni azzal). Ráadásul egy egyszerű példa: ha egy kóbor kutyának adsz ennivalót, odaszokik a kapudhoz és várja, hogy mikor adsz még. Ha ezeknek a miskolci romáknak ad az önkormányzat 2 milliót, ugyan úgy megszokják, hogy a semmiért kapták azt az összeget és meg se próbálnak tenni a nyomoruk ellen, inkább szavukat emelik az odatévedt tv-seknek, hogy szegénység van és kevés a segély... Liberális nézetűnek vallom magam, így az efféle megkülönböztetést, etnikai alapú pénzosztást is sértőnek találom. Mellesleg az X éve munkanélküliségben és nyomorban élőket szerintem a személyiségi jog és a döntési szabadságtól eltekintve is jogosan lehetne munkára kötelezni. Ismétlem, az X éve munkanélküliségben és nyomorban élőket!
2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk (borsod megye), itt a romákat anyagilag támogatják ösztöndíjakkal, ha tanulnak. Már 2-től olyan szép összeget kapnak.

Sajnos engem annak idején az iskolába nem támogattak, pedig nagycsaládból származtam, félárvaként senki sem segített minket. Nem hogy ösztöndíjjal.

Az iskolákat elvégeztem majdnem kitűnővel, majd nagy nehezen el tudtam helyezkedni dolgozni.

Jelenleg munkát keresek, és szeretnék tovább tanulni.

A munkaügyi központba próbáltam a képzésre bekerülni, de sajnos sikertelenül.

Hátrányos településről származok, de ezt utólag tudtam meg.

Annak idején, mikor a képzésekre való jelentkezéshez szükséges papírokat töltöttem ki, ez a fogalom is felbukkant, hátrányos település. Direkt rákérdeztem, hogy az én falum annak számít, majd közölék hogy nem.Nem vettek fel.Utólag kiderült hogy jó pontjaim voltak, felvehettek volna, de nem oldották meg. Hogy miért, még mindig nem tudom, még a papírokat sem engedték megnézni. Ja, megjegyzem, nagyon sok romával írtam a teszteket, nagyon sokan a nevüket sem tudták leírni, vagy esetleg számolni, vagy a feladatokat megoldani, ők is beadták a teszteket.

2014. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

Ezek annyira böszmék, hogy már kezdem szégyellni magam.

A cigány felmarkolja a pénzt, egy hétig meghúzza magát valamelyik rokonnál, eltapsolja a pénzt, utána pedig szépen visszamegy.

2014. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre most szerintem te sem vársz választ. Legszívesebben kiköltöztetném az összeset egy 100 négyzetkilométeres telepre, aztán mehet a napalm.
2014. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszolónak! De igen, rasszista vagy! Akármennyire is próbálod tagadni.

A liberális, idióta emberek szemében mindig az leszel, ugyanis az ők képtelenek annál a ténynél tovább gondolkodni, hogy nem szereted a cigányt. Csak azt látja, hogy utálod. Azt nem látja, hogy amíg Te dolgozol reggeltől estig, és az adód min. 50%-a elmegy arra, hogy ezeket fenntartsd, addig a bűnöző, munkakerülő, agresszív, 60-as IQ-val rendelkező, nyomorba gyereket gyártó férgek a priuszuk ellenére milliókat tesznek zsebre a semmiért, amit aztán ugyanolyan gyorsan el is tapsolnak a kocsmákban. (De különben úgyis nemsokára megjelenik egy "jog"védő, aki elmondja, hogy mi mind rasszisták, meg irigyek és szívtelenek vagyunk :).)

Kérdező, Te soha nem fogsz kapni támogatást az államtól, mert tisztes adófizető, dolgozó ember vagy. Az ilyenek nem érdemlik meg, legalábbis ahogy a tapasztalatom mutatja. Neked jogod van szép csöndben meghalni, lehetőleg a nyugdíjaztatásod előtt, mert utána már nem tud szipolyozni állambácsi és a politikai és multinacionális elit.

2014. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ja. egészen addig amíg el nem húzok ebből a szarhalomból amit Magyarországnak neveznek külföldre, aho, fizetést is kapok nem csak zsebpénzt.

aztán pár év, egy házasság, egy gyerek, megkapom a holland/dán/finn stb állampolgárságot, aztán a magyar állampolgárságot vissza is adom (csak előtte még kitörlöm vele a seggem gondolatban, mert ennyire tartom a magyarságomat) aztán mint már nem magyar állampolgár a fidess maffiakormányának egy rohadt buznyák adót nem fizetek majd. aztán tartsa el a csomó rektes cigányt a narancsködös birkamenetesek hordája.


mert tisztes adófizető, dolgozó ember vagy

2014. máj. 9. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!