Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nekem miért nem fizetnek...

Nekem miért nem fizetnek milliókat mint a cigányoknak hogy elhagyjam a várost? Ld. Miskolci nyomortelep!

Figyelt kérdés

nehogy a moderátor törölni merje a kérdést! rasszizmus, "báncsuk" a cigányokat stv. indoklással.

itt a hír:

[link]



A kérdésem: én kitől kapok milliókat hogy eltakarodjak?

Vagy én nem vagyok jó alany ehhez?

Ja hogy én dolgozom fizetem az adót, egyetemre jártam nincs priuszom stb és így nem vagyok jó ehhez a programhoz?


Hát mi kell hogy jó legyek?

Legyek munkanélküli, dobjam el a diplomámat, kövessek el piti bűnöket, fessem a bőröm X színűre?

Akkor jó leszek?


2014. máj. 9. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Cigåny vagyok,de utålom a cigånyokat.(persze van pår normålis). Szerintem ez mindent elmond. Cigåny is utålja a cigånyt:-)
2014. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11 csapj bele :)


Látod? Pl veled semmi baj. Ezért nem lehet kifejezetten fajgyűlöletről beszélni. Nem a bőrszinnel van baj, hanem az életvitellel. Ha egy roma normálisan él és dolgozik, senkinek nincs vele semmi baja. A cigány a fentebb belinkelt oldalon nagyon jól lett definiálva. Talán meg is kellene különböztetni egymástól a cigányokat és a romákat. Te roma vagy, akiknek a pénzt akarják adni meg cigányok. Óriási különbség.

2014. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért az ne kerülje már el senki figyelmét, ami tiszta:


1. bontani való házak vannak a stadion mellett

2. lakják őket

3. az önkormányzat ki akarja rakni őket

4. ad rengeteg pénzt hozzá. Annyit, amennyiből házat ugyan nem lehet venni, de a meglevőt jól ki lehetne pofozni belőle.

5. JAVÍTÁSRA NEM ADJA


Tán csak nem fáj az a milliárdos platinafoga valamelyiknek azokra a telkekre?


Az, hogy minek nézik közben a cigányokat (válogatás nélkül), még engem is felháborít, pedig az ostoba cigányokat én se szeretem, még az okosabbakkal is sokkal óvatosabb vagyok miattuk. Ahogy ti.

2014. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=cig%C3%A1ny

azt hiszem nem kell magyarázkodni, többségének léteznie sem kéne.

2014. máj. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
41%
akik védik a cigókat száljanak fel miskolcon a kettes villamosra és mennyenek egy kört,ha túlélik, nézzenek szét majd utána védjék a retkeket!
2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!