Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni a cigányok...

Mit tudok tenni a cigányok ellen? 12 vagyok és fiú. Nagyon sok van a környéken és már félek tőlük . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az aggyá cigit van pénzed mutasd a telód mennyi az idő fajta beszólàs esetleg megállítás kötöszködés ...

2014. máj. 25. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mit vársz? Valaki azt mondaná vegyél egy sokkolót, megveszed, használod, agyonvernek.
2014. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Előző : ember ezért kérek segítséget
2014. máj. 25. 18:44
 3/14 anonim ***** válasza:
ne mutasd ki a félelmedet, kerüld azokat a környékeket, ahol bandázni szoktak
2014. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni küzdősportot.
2014. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A környék a háztól a suliig televan ... nem lehet kikerülni...
2014. máj. 25. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Ki mersz állni magadért? Ha nem, akkor mi hiába írunk tippeket.


Egyébként a nagy statisztikai minta alapján kikkel kötekednek, kiket támadják meg a cigányok? A gyengéket, a könnyű prédákat. Mindezt csapatosan, de legalább ketten. A természetben is nagyon sok ragadozó így vadászik. Következtetés: a cigányok ösztönlények.


Ha magabiztosságot sugallsz, csökkentheted az esélyét annak, hogy beléd kötnek. De ez sem 100%-os, mert ha beléd akarnak kötni, beléd fognak.


Ha megtörtént a baj, beléd kötöttek, arra figyelj, hogy ne tudjanak körbeállni, falhoz szorítani, sarokba szorítani. Így lesz menekülési útvonalad. Ciki, nem ciki, 12 évesen nem tudsz szembeszállni velük, mert lehet nincs olyan fizikumod és erőnléted, másrészt, nem biztos, hogy veled egykorúak kötnek beléd (lásd: mindig a gyengéket nézik ki maguknak). Te 12 évesen három 15-16 évessel nem fogsz szembeszállni. Ráadásul, gyakori, hogy van náluk kés is. Ezt csak akkor tudod meg, ha előveszi. Ha erősködsz, előveheti, hogy nagyobb érvényt adjon a követelésének, és a verés kilátásba helyezése "leszúrlak gecó"-ba csap át.


Szóval, ne hagyd magad bekeríteni, ha kell, szaladj el, amíg van esélyed, nyilvános helyre menj, ahol emberek vannak. Bár az sem biztos, mert a legtöbb ember inkább elfordítja majd a fejét, vagy arra vár, hogy majd más úgy is segít. Ez meg pszichológia, ilyen az ember. Ha tudod, hogy akin segíteni kell és csak te tudsz rajta segíteni, nem habozol, odamész. De ha ott van másik 40 ember, akkor úgy vagy vele, majd más segít. És a 40 emberből 40 így van vele, de ebből 2 megelégeli egy idő után, hogy mindenki csak néz. Mindegy. Mivel gyerek vagy, van esélyed (nem is kicsi), hogy valaki a védelmedre kel. Amint felnősz, vagy úgy nézel ki mint egy felnőtt, magadra vagy utalva...


Egyébként meg: kerüld el a helyzeteket. Ne járj olyan helyekre, ahol beléd köthetnek, vagy ha arra visz az utad, ne olyankor járj, amikor nincs segítséged.

2014. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a mindennapi útvonalam több putrimellet elvezet ... és igen ,semmit se tehetek ellenük
2014. máj. 25. 19:25
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha kell kiállok magamért de mire megyek vele ?
2014. máj. 25. 19:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ilyen helyzetekben általában egy kisebb faluról van szó, ahol rendőrség sincs, vagy ha van, félnek ők is.

az a megoldás, hogy az ember elköltözik, vagy neonácikkal haverkodik. ellenbandát kell alakítani, mert senki sem fog megvédeni.

mondanám az önvédelmi harcművézeteket, fegyverkezelést, testépítést, de amikor túlerővel vagy szemben, egyik sem megoldás.

próbálkozhatsz például a magyar gárdával.


néha működhet az is, hogy összehaverkodsz velük, de ahhoz nagyon ismerni kell az adott személyeket és a világukat, mert ugyanúgy kötekedés lehet belőle. ha van 1-2 rendesebb köztük, akkor inkább hozzájuk kell beszélni, velük haverkodni, de ezekre ne építs.

2014. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, 17 éves vagyok. Belém is kötöttek. Csak ha putrihoz közel vannak...én is egyszer megszívtam..Ott lehetsz akármilyen, bátor, meg nem mutatsz ki félelmet, nem hat ezekre. Visszaszólsz, ütsz, hívják a családot meg mindenféle....Ez van! Fontos, hogy ne fuss!!! Max. gyors léptekbe!

Ha belédkötnek, menj el mellettük, vedd úgy, hogy nem neked mondták. Mondjuk ehhez azért intelligencia is kell, én a leggettósabb iskolából jöttem ki, na ott ha valaki nem ütött vissza húha....annyira túlzásba vittem, hogy majdhogynem a hierarchia legteteje...de most az ország egyik legerősebb gimnáziumába járok, nem kell nekem a balhé, nem azokkal vagyok körülvéve.

Szóval ha belédkötnek: Bölcsen nézd levegőnek őket! Én néha látok cigókat a buszon, ezek ugyanugy beszélnek egymással! Náluk ez nem jelent semmit! Gyakorlatilag mintha csak köszönnének egymásnak, olyan természetesen beszéltek csúnyán.

Ne foglalkozz senkivel az utcán, főleg ne ezekkel!Fontos!


Jah és amugy a legfontosabb: Van két bátyám ők mondták, hogy ha neked akarnak jönni, lökdösni, fenyegetően jönnek akkor onnantól ütni kell!!!


Ha azt mondják állj meg(mert van ilyen is) akkor ne állj meg ne is nézz vissza, mintha nem neked mondták volna.


Mondjuk ha környéken vannak és fenyegetőznek, tudják hol laksz az gáz. Hát most látom 12 éves vagy.


Fontos, hogy az utcán mindig résen legyél! Belém először 1 éve kötöttek bele, el sem tudtam képzelni h ilyen megtörténhet, nagyon meglepődtem, leblokkoltam, gyakorlatilag összeszartam magam. Most nem gondolok rá, de ha kimegyek az utcára, mindig erre gondolok, nem birok fél percre sem másra gondolni és ez rendkívül zavar. Azthiszem nemsokára veszek paprikaspray-t! Februárban kötöttek belém utoljára. Harmadszor.


Szülő?!Rendőrség?!?Betyársereg?!?!


Üdv.

2014. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!