Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol található Berki Krisztiáné...

Hol található Berki Krisztiánék új lakása?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a 3. kerületben maradtak, de nagyjából helyileg nem sejti valaki merre?

A párommal mi is a 3. kerületben lakunk, de most akarunk új lakást venni, és nagyon tetszett az a lakás amit néztek, hasonlót szeretnék én is.



2014. máj. 26. 02:45
 1/5 anonim válasza:
52%
hamarosan a cellájában lesz, ahol a helye lenne már pár éve.. de sokáig már nem tudja húzni..
2014. máj. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én utoljára a 3. kerületben a Római parton ( Aqvincumi lakótelep / Pók utcai lakótep más néven) láttam a lakást a TV-ben. Arra gondolsz aminek teraszos és fa lamellák vannak "cölöpként" a teraszon? És ami 1 1/2szobás, amerikai konyhás, gardróbos?
2014. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen amit most vettek :)
2014. máj. 28. 11:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Te a régit mondod amiben most laktak, de most költöznek át egy újba(3 szoba plusz hatalmas amerikai konyhás nappali, medence az udvarban). arra vagyok kíváncsi az milyen környéken van
2014. máj. 28. 11:25
 5/5 stefánia123456 válasza:
65%

szia én tudom mivel 2 hete abba az apartbanba lakunk mint őők :)

Budapest 3.kerület Nánási út 1/b D épület 3.emelet 631.lakás

amúgy nagyon jó fejek és egyátalán nem olyanok mint a tv-be kedvesek és egyátalán a berkinek sincs igazából akkora arca

remélem tudtam segíteni :)

2015. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!