Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, ha tizenéves lány...

Normális, ha tizenéves lány létemre szeretnék az 1700-as,1800-as években élni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy az a kor, az a szellemiség, az a hangulat vonz, ami a tankönyvek és a történelemtudomány által mi abból a korból "érzékelünk" itt a XXI.században, de mi vonz benne konkrétan?

S miben nyilvánul meg ez a vonzalom? Kutatsz is?

2014. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jól ismered azt a kort? :)

Én az '50-'60-as évek Amerikájával vagyok így. :)


Semmilyen korban nem mindegy, hova születik az ember, de a te kedvenceidben azét igencsak meg kéne válogatni azt a társadalmi réteget, ahol mai szemmel normálisan élhető életet lehetett élni.

2014. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy kedvenc helye és ideje a történelemben, ahol/amikor szívesen élne.

Én így vagyok a feudális Japánnal.

2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem vágysz abba az időbe, csak a filmes, meg történetes kamu kor vonzhat maximum. Elég, hogy is mondjam, mérhetetlen igénytelenség volt akkor, szerintem pár nap múlva visszavágynál.
2014. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nyomozz utána egy picit bővebben azért, meg az se mindegy, hogy hol élnél abban a korban.

Egyébként normális, amíg nyilvánul meg extrémen a viselkedésedben. Én például szívesen lennék pár napig tini az 1990-2000 közötti évtizedben, de nem szívesen válnék meg olyan luxustól, mint az okostelefon :D Persze, ha körülöttem senkinek nem lenne, lehet nem is hiányozna. De tovább nem mennék vissza, főleg nem nőként, micsoda elnyomás volt már a régebbi időkben...

2014. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem jobbágyként, kiszolgáltatva a földesúrnak és kisgyerekkoról nehéz fizikai munkát végezve a földeken.
2014. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
27%
Nem nagyon:)
2014. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, te hány éves vagy?

Szerintem a 80-as években is jó volt tininek lenni.Az ember gyerekként nem érzékelte annyira azokat a korlátokat, amelyek akkor voltak (pl. külföldre utazás korlátozása, kevés tévécsatorna), hanem az volt a megszokott.

2014. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
En mindig ezt kerdezem magamtol h normalis vagyok e?! Ugyanis engem meg a masodik vilaghaboru,es az az elotti es utani par ev erdekel.Minden a gettokrol,zsidosagrol,Hitlerrol,Auschwitzrol....es terhesen pl mikor mar nem dolgoztam es itthon voltam,a konyvtar osszes ilyen temaju konyvet,regenyet elolvastam.Minden dokumentumfilm erdekel,minden,a gazkamraktol kezdve az osszes koncentracios taborrol olvastam mar....olyan szinten erdekel h lehet elozo eletem kapcsolodik hozza? Ha kirandulunk barhol es latok egy zsido temetot megkell neznem.Ha emlekmu barmi kiiras van hazfalon,megkell neznem.Es meg igy vagyok 1956al is,bar az kevesbe vonz,de az is erdekel! Na,en normalis vagyok??? :)
2014. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, 16 (és fél) :D
2014. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!