Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 15 éves fiú vagyok. Van itt...

15 éves fiú vagyok. Van itt egy jáétszótér az ablakomból lehet látni is. Kimehetek szerintetek játtszani? Csak mert látom h milyen jól szórakoznak olyan 8-10 évesek délután, és én is szeretnék.

Figyelt kérdés
tom hogy kicsit idős vagyok de még gyerek is.
2014. máj. 27. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan csajozni.
2014. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még is mit szeretnél? Hintázni vagy homok várat építeni. Ha más nem a kisgyerekekkel ott lévő szülők nagyon furcsán néznének rád...
2014. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
menj nyugodtan szard le mit gondolnak.ez a te életed azt csinálsz amit szeretnél
2014. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem lemehetsz nyugodtan :D

fú, emlékszem, 7.-ben mi is elmentünk néha iskola után barátnőmékkel a játszótérre és mindig ott ólálkodott valami bolond öregasszony, aki mindig odajött hozzánk és elkezdett velünk ordibálni, hogy ránkhívja a rendőrságet, amiért hangoskodunk (holott csak normális hangnemben beszélgettnk, meg hintáztunk -.-), egyébként mindig ezt csinálta...reméljük, neked nem lesz ilyenben részed :P

16/L

2014. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is menj nyugodtan, de inkább estefelé, amikor már fiatalok vannak kint és nem kisgyerekek
2014. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az ember felnő még ugyanúgy szerethet hintázni például. Én is szeretek pedig éves férfi vagyok. Viszont ne délután menj, mert a játszótér elsősorban kisgyerekeknek van, ne foglald el előlük a lehetőséget hiszen nekik este korán lövik a pizsomát.
2014. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
uhh ebben igazatok van nbem lenne szép dolog elfoglalni előlük. de most asszem lemegyek :) szoiasztok.
2014. máj. 27. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást! :-)
2014. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is kiszoktunk menni a barátaimmal a játszótérre libikókázni, hintázni vagy csúszdázni. 15/l
2014. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze menj nyugodtan! Engedd szabadjára a benned tomboló gyereket!! :D

Egyszer egyik barátnőm beleszorult egy hintába.. :D Vagy 5 percig szenvedtünk míg valahogy kiszedtük.

Az általános iskolás tanárunk pont az a játszótér előtt lakott ahol mi "táboroztunk". Elég sokat ordibált velünk. :D

2014. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!