Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyes emberek miért érzik...

Egyes emberek miért érzik úgy, hogy nekik nem kell köszönni? (10 emeletes lépcsőházban)

Figyelt kérdés
Egymással szembe megyünk, érthetően köszönök, erre kicsit félre néz, és ennyi. Nem szégyelli magát az ilyen?
2014. jún. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szard le.
2014. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nem szégyelli magát, mert alatta van ennek a szintnek. Úgy hívják ezt: apátia.
2014. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
panelproli panelvagány panelmenő sajnos én is ott lakok de nagyon utálom szerencse költözök:)
2014. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 yuda ***** válasza:
100%

Nyilván nagyon fiatal vagy, mert úgy jön le a kiírásod, hogy most szembesülsz ezzel először.

Mondom a megoldást: 2x -3x köszönj valakinek, mert azért előfordulhat, hogy csak halkan köszön, vagy be van dagadva a nyelve(jó, ez vicc volt), -de utána te se köszönj.

Dolog elintézve. Nem kell komplikálni.

2014. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyan köszönsz ? szemébe nézel ? vagy lehajtott fejel durmolsz valamit khh...csok igy?
2014. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, normálisan köszönök. Ha nem felejtem el hogy ki volt az, akkor persze többet nem köszönök neki. Egyébként egy 65 körüli nőről van szó..
2014. jún. 11. 06:59
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor süket
2014. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor szoktam szépen hangosan visszaköszönni magamnak :D erre azért csak felkapják a fejüket, mert bár érzik az iróniát, hirtelen mégsem tudnak mivel visszavágni.
2014. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tuti beszólnék neki, hogy "köszöntem ám" ...


amúgy én is utálom az ilyet. ha nem is ismerem, de rámköszön valaki, az az alap, hogy visszaköszönök...

2014. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is sokszor előfordul, ha nem köszön vissza akkor én megszoktam illetni szép szavakkal. köszönök: jónapot! - válasz nem érkezik. - akkor szopd ki:D
2014. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!