Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Földszintes családi házba...

Földszintes családi házba költöznétek, vagy emeletes családi házba? (melyiket tartjátok biztonságosabbnak, mik az előnyök, hátrányok szerintetek? )

Figyelt kérdés

Maximum mennyiért vennétek családi házat és mekkorát?

A városközelség mennyire fontos számotokra?


2013. aug. 3. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Földszintesbe, max 25 millióért, 90-120 nm, külvárosban/agglomerációban
2013. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...ja előnyők: kevesebb fűtés, nincs emelet, ahol nyáron nagyon meleg van. Hátrányok: sztem nincs :)
2013. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

földszintesbe

nekem az emeletesek olyan nagynak tűnnek, kevésbé otthonosnak

na meg hajlamos vagyok mindenféle lépcsőn leesni, legalább a saját otthonomba ne legyek veszélyben :D

2013. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én emeletesben nőttem fel, bár le lett profin szigetelve a ház, az emelet nyáron így is elviselhetetlen. Ha elég nagy a telek, akkor inkább földszintesre szavaznék, bár jó volt az emelet olyan szempontból, hogy az volt a gyerekek külön részlege :D Amúgy ez pénztárcától függ, hogy mennyit szánnék rá. Most nyilván semennyit mert nincs pénzem házat venni, de mondjuk 15 millióért biztos nem vennék mert az olyan is lesz, akkor inkább lakás. Jó ház 25nél, inkább 30 milliónál kezdődik, persze fontos az is, hogy hol van. Ha korlátlan pénz állna a rendelkezésemre, akkor egy nagy, 150-200 nm-es földszintes házat vennék, 40-50 millió körül, amihez van egy normál méretű kert, pince, dupla kocsibeálló.
2013. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csakis földszintes, a várostól max 20 km-re.
2013. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én emeletes házban lakom, és szerintem sokkal jobb, mint a földszintes, ugyanis legalább van hova elvonulni, ha az ember kicsit egyedül akar lenni. Hátránya, hogy többet kell takarítani.

A város meg legyen közel, mert előny, ha kellene valami, akkor csak elugrok két utcával odébb, minthogy fél-egy órát utazzak. Valamint majd ha lesznek gyerekek, nekik sem kell oviba/suliba órákat zötykölődni a buszon.

2013. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!