Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mire figyeljek, hogy ha a...

Mire figyeljek, hogy ha a szomszédom ki akar szúrni velem? Hogyan legyek két lépéssel mindig előtte?

Figyelt kérdés
fontos lenne, mert lehet nem is egy kedves szomszéd, hanem egy agyafúrt bestia!

2014. jún. 18. 19:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ez a női rivalizáció, azt hiszi majd ő lesz a panelház dámája pedig téved. Majd kedvesen megemlítem neki, hogy nagyon szívesen kimeszeljük az előszobáját mert múltkor mi meszeltünk és maradt mész, nyugodtan kenje fel azokra az elsárgult falakra. Ha már azt hangoztatja, hogy az én hajcsavaróim biztos százasboltiak :)
2014. jún. 18. 21:53
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
keress fel egy pszichiátert szerintem
2014. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen az anyjával nem voltál jóban, most a lányával? Mi a sz.rért nem hagyod őket a fenébe? Miért foglalkozol a nővel? Te is megéred ám a pénzed!
2014. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Te is tipikusan az a fajta ember lehetsz, aki először cselekszik, aztán rinyál, hogy mit csinált. Hány éves vagy, hogy még nem nőtt be a fejed lágya? Békülni akartál, most meg még jobban benne vagy a sz.rban. Bizonyára a másik is egy agyafúrt bestia, de te is megéred a pénzed, veled sem ápolnék jó szomszédi viszonyt.
2014. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem azért de te a szomszédod halott anyját vetted mocskolódásul a szádra!

itt meg már azt írod hogy agyafúrt bestia mikor te pocskondiáztad a halott édesanyját?

Mindig azt mondom magad hogy ásd el magad jó mélyre,szegény nőt sajnálom hogy ilyen szomszédja van mint te,sőt Én őt szívesen megkeresnék és adnék neki tippeket!Sőt még segítenék is neki !Nem neked hanem neki!

2014. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy más mint egy hullagyalázó!
2014. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megy az élet ahogy látom...
2017. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerencse hogy nekem nem ilyen bunko szomszedjaim vannak
2017. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Téged bottal kéne ütni.
2017. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!