Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a szomszedomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szomszedomba, elvält ferfi. Összejöttünk egy buli utän. Aztän ö nem akarta folytatni, mert nekem csalädom van es nem akar bonyodalmat. En meg szenvedek. Mit csinäljak?

Figyelt kérdés
En elöször nem is figyeltem fel rä,de ö addig järt utänam,kedves volt,flörtölgetett,amig elkezdett erdekelni es viszonoztam.Nagyon jo volt vele,2-szer szeretkeztünk.De nem akarja többet,pedig oda volt ertem.Inkäbb összejött egy mäsik növel,de azt meg nem mutatta be a baräti tärsasägban.Ha bulizunk es beiszik,megint udvarol,ölelget,simogat.De jozanul semmi.Tuti szenved miattam,ugy,ahogy en is miatta.Nem rugnäm fel a csalädomat,nem adnäm erte fel.De szeretnem öt is visszakapni!

#Szeretöm a szomszedom #häzinyulra nem lövünk.
2013. szept. 2. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
költözz el
2013. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem költözhetek.novemberben vettük a häzat,marha nagy hitellel,amit 20 evig kell fizetnünk.a pasi barätkozni akar velünk,közösek a barätaink.szoval nehez lesz kiszeretnem belöle!
2013. szept. 2. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem szenved miattad,hidd el..meg akart húzni,megtörtént,ennyi.
2013. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
20 év hitelre félrelépni? Téged sem az eszedért és gerincedért szeretnek!
2013. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hülye voltam,de teljesen megszeditett a pasi.20 eve elek a pärommal,aki nem sokat mutatja ki,hogy erdekelnem,mär nem bokol,nem mondja,hogy tetszem neki,pedig meg fiatalok vagyunk!Alig csinälunk valamit közösen,es a sex is eleg keves.Aztän jött ö es töle megkaptam amire vägytam.Aztän megtörtent a dolog 2-szer es ennyi.Most meg beleszerettem,de ö nem akar többet.Hidd el,ha visszaforgathatnäm az idöt,nem tennem meg.Pont azert,mert megsebeztem a szivemet es most nem akar begyogyulni.De a szivnek nem tudsz parancsolni.En sem gondoltam volna,hogy ez velem egyszer megtörtenhet,es läm!
2013. szept. 3. 08:20
 6/8 donne válasza:

minden férfinak csak a szex a lényeg és amit lát....

szal. arra kellettél vagy kellessz, ha berúg, h ürítse a tárat! ennyi punk-tum

2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Velös-Velös.....
2013. szept. 21. 08:42
 8/8 anonim válasza:
Erőszakold meg! :)
2014. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!