Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Betörő lehetett vagy csak...

Betörő lehetett vagy csak eltévesztette az ajtót?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel lakótársam arra ébredt fel, hogy valaki motoszkál az ajtónál, meg veri az ajtót, talán azt is hallotta, hogy kulcsot tesz a zárba..

Én sajnos olyan mélyen aludtam, hogy az egészből nem hallottam semmit, így kb. ennyit tudok az egészről..

Mondjuk ha felébredtem volna én biztos kiszóltam volna az ajtó mögül, hogy ki az, meg felkapcsolom a villanyt, hogy elijesszem az illetőt..de ö meg direkt nem csinált semmit, hogy ne hallja az illető, hogy otthon vagyunk (nem értem ezt a logikát )


Így most eléggé félek lefeküdni aludni..

Egy betörő lehetett és mégis meghallotta a lányt vagy rossz ajtóhoz ment oda (mert olyan álmos volt/részeg)?



2014. jún. 18. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Túlreagáljátok az egészet. Jó éjt! (&no para)
2014. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát, remélem is, mert most egyedül vagyok és igencsak félek :D

Az a baj, hogy egyedül a mi, elsö szintünkön van ugy az ajtó, hogy van egy ilyen kis folyosó, 2-3 métert kell menni az ajtóig..többi emeleten nincs ilyen és igy nem értem, hogy tudja vki elnézni a szintet meg az ajtót

2014. jún. 18. 23:37
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam, ne haragudjatok! Éjjel megyek bocsánatot kérni, ha nem zárjátok kulcsra az ajtót, észre sem fogjátok venni.
2014. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valaki részegen ment haza, és rossz helyre próbált bemenni.
2014. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tegyél valamit az ajtó elé belűről. Ha bejutna rajta, csörömpölni fog, arra biztosan felébredsz. Szerintem nyugodj meg, ez csak egy egyszeri alkalom volt. Lehet ivott az illető és részegen sok minden máshogy néz ki és máshol van, mint a valóságban.

Ő... Ismered Kiss Ádámot? Volt egy története, ültek otthon a barátnőjével, majd belépett egy ember: megjöttem! Aztán el is ment, mert rájött, rossz helyen van.

2014. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Első: a Nők hajlamosak ott is vérszomjas fenevadot vélni, ahol csak egy szegény kutya kaparja az ajtót, mert szeretne bemenni.
2014. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyan nekem volt máskor, mikor még negyediken laktam, hogy az alattunk levö lakásba akartam mindenáron bejutni, pedig fényes nappal volt :D

Elszámoltam az emeletet, az ajtó meg ugyanolyan volt :D


Köszi amúgy a nyugtatást, és teszek oda tényleg valamit az ajtóhoz.

2014. jún. 18. 23:49
 8/16 A kérdező kommentje:

3..ez most nem vicces :D

6..igazad van, rém különösen igaz ez

2014. jún. 18. 23:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Első: megnyugodtál?
2014. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és kutya ki akarta nyitni kulccsal a zárat...:D

Amúgy igen, valószínű, hogy csak nagyon be volt állva valaki. Anno hallottam vagy olvastam valahol, hogy Robert Downey Jr. már volt letartóztatva azért is, mert totál beállva bement egy másik házba lefeküdni aludni...

Ha nagyon félsz betelefonálhatsz a rendőrségre, hogy néha járőrözzenek felétek éjszaka.

2014. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!