Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehetett a baj ezzel a...

Mi lehetett a baj ezzel a "kapcsolattal"?

Figyelt kérdés

Nem szerelmi meg ilyesmi kapcsolat, sima baráti, haveri kapcsolat, amit én ki akartam alakítani, de nem jött össze.

Mindketten 18/F-k vagyunk, múltkor facebookon az ismerőseim ismerősei között találtam egy szimpatikusabb embert, ezt akiről szó van, bejelöltem ismerősnek, ő visszaigazolt, és ott rendesnek tűnt. Gyorsan belement az élőbeli találkozásba.

Múltkor találkoztunk, beszélgettünk a városban kb. háromnegyed órát és sétáltunk közben. Nem láttam rajta hogy zavarnám, nem sietett sehova, meg beszélt azért.

Ma is találkoztam vele, és már a találkozás elején kezdett rá utalni, hogy valami baja van, aztán sétálgattunk, beszélgettünk, és úgy 1 óra múlva tört ki belőle az őszinteség. Elmondta, hogy neki ez így nem jó, facebookon írhatok, de élőben nem nagyon akar rám időt pazarolni, van már egy baráti köre meg ilyenek.

És bocsánatot is kért, meg azért is, mert ezután fél óra múlva hazament, és én meg magányosan kellett hogy eltöltsek a városban 2 órát.

Becsülöm, hogy ilyen őszinte volt, amire nem sokan hajlandók, de mi lehetett szerintetek itt a gond? Miért nem alakulhatott ki haverság? Sok közös témánk nincs, de azért időnként jöttek elő témák.


2014. jún. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondatodban ott a válasz, nincs közös téma.
2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az akkora baj lehetett neki?
2014. jún. 17. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel a kapcsolattal alapjaiban volt probléma.


Elég fura ez a helyzet. Most végiggondoltam, hogy egy számomra vadidegen azonos nemű ember bejelöl és "randira" hív, majd írogat, és találkozni akar velem újra és újra. Háááát fura.

Ráadásul nem azért mert órákig tudunk csetelni, és olyan sok a közös téma, meg az ökörködés, hogy szükséges legyen a személyes találkozóra, hanem csak úgy közös téma nélkül.


Szerintem jobb hogy elmondta hogy ez neki nem jó. Az meg különösen tetszik, hogy értékeled az őszinteségét.

2014. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Black_Cat válasza:

Fúú! Én még soha sem keveredtem ilyesmibe. Figyelj először inkább próbálj beszélgetni a következő taggal és utána ki fogod ismerni h milyen valójában.

18L

2014. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy baráti kapcsolatot akartál kialakítani, de azért megkérdezném, hogy meleg vagy? Mert ilyet a meleg fiúk csinálnak, amit ő is tudott, és 100% hogy ez miatt húzta be a vészféket.
2014. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!