Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajnalban mennyire veszélyes...

Hajnalban mennyire veszélyes kimenni Budapest belvárosába?

Figyelt kérdés
4-6 óra körül nem szoktak rossz emberek kint lenni?
2014. jún. 23. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem kötöttek belém a belvárosban, annyian vannak az utcán, hogy ha nem állsz egyedül, mindenkitől távol, szerintem nem lesz gáz
2014. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkoriban már főleg a munkába igyekvő emberek vannak kint, bár én kisvárosban lakom, de fél hatkor járok futni és abszolút nem találkozok senkivel, aki nem munkás vagy idős. Persze a munkások sokszor szólnak meg fütyülnek utánam, de az legyen a legnagyobb bajom.

Ha nem mész elhagyatott részekre akkor okésnak kell lennie. Bár ha a baj megtalál, megtalál az akárhol.

2014. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4-6 között jártam 11. kerből Szigetszentmiklósra melózni, Közvágóhídtól, soha nem volt semmi félelmetes. Belvárosnál főleg nagyobb lehet a forgalom ilyenkor.
2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán ez az egyetlen időintervallum, amikor még nem volt semmi problémám a belvárosban, pedig nem is Budapesten lakok.
2014. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!