Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit akarnak tőlem a szomszédok...

Mit akarnak tőlem a szomszédok? Már kezdek tőlük félni!

Figyelt kérdés

valamiért minden nap a kerítéyük előtt beszélgetnek, nézelődnek. Ha kijövök a házból már oda kapják a fejüket, és végig engem bámulnak mint valami mozgásérzékelős kamera!

Ha jövök haza már azutcán elkezdenek nézni, majd mikor beérek a kapuba akkor is végig figyelik hogy nyitom a kaput, megyek a járdán!!


Mit akarnak ezek? Már félek tőlük, normáls épeszű ember szerintem nem követi minden mozdulatát a szomszédjámak!

Már ki kell lesnem azú ablakon, hogy ott vannake mielőtt elmegyek!

Mit akarnak ? szóljak be nekik, hogy mit bámultok?



2014. júl. 9. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

ne szólj be nekik,

-inkább viselkedjél kulturáltan ,udvariasan,aztán majd ők is úgy fognak veled,egy idő múlva....

2014. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem adtál okot ,nincs semmi alapjuk,akkor kérdezd meg őket,hogy van valami problémájuk veled,vagy mit figyelnek annyira . Ennyire ráérnek nincs semmi dolguk .Csak téged figyelni.
2014. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk például köszönj, kérdezd meg mi a helyzet.
2014. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy. Egész nap kint beszélgetnek, mert unatkoznak. Nincs saját életük, hát nézik másokét, a tiédet IS. Emiatt nem kell parázni, nyilván bosszntó, de semmi extra, higgadj le.
2014. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elintéztem azzal, hogy rájuk néztem és idióta pofákat vágtam, pár alkalom után abbahagyták :D
2014. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!