Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden szomszédságban van 1...

Minden szomszédságban van 1 idióta aki még az erőspaprikát is flexxel vágja?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van, hogy mindig van valaki a környéken aki flexxel egész nap, ha esik az eső, akkor fúr, ha nem tud, akkor kalapál, meg fémet forgácsol...

Minden környéken van egy ilyen idióta, aki nem bír csöndben maradni, vagy csa engem áldott meg a sors ezzel?



2014. júl. 11. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt mi flexeljük a konyhát úgyhogy most mi vagyunk a parasztok, bár tény hogy ez kertes ház :D Anno mikor panelba laktam amúgy mindig volt valami, a körülöttem lévő 10 emberből minimum 1 csinált vmi rohadt hangosat.
2014. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk "népművelők" vannak. Tolják a "népzenét" hajnali 2-ig...
2014. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind 3 szomszédom idióta. Az egyik leöntötte a kutyámat szarral, a másik egész nap teljes hangerővel a Dankó rádiót hallgatja, úgy, h nincs is otthon, a harmadik meg csak spontán hülye :D
2014. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Basszus, ilyenkor jó a sarokház :D Csak egy szomszéd van. Cserébe rohadt nagy területen kell a füvet nyírnom.
2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Én is sokat flexelek, mivel vasfűrésszel sokkal tovább tartana elvágni a zártszelvényt. Ez van, magától nem épülnek a dolgok, kerítés, kapu ,vasállvány ,stb. Tanya vagy füldugó segít a gondodon.
2014. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk általában vasárnap délben szokott menni a favágás, meg estefelé olyan 7 körül (vagy reggel 7-8 fele) a fűnyírás ezerrel stb. Persze napközbe délután meg a hülyegyerekek üvöltöznek egyfolytába, mert CSAK úgy tudnak kommunikálni.
2014. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert tűző napon nyírja a füvet akinek két anyja van.
2014. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szembeszomszéd öregasszony hallgatja folyton a cigányzenét. Ha elmegy valahova biciklivel felhangosítja...
2014. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as! Lehet azért csinálja mert akkor úgy néz ki mintha otthon lenne. Lehet fél hogy betörnek.
2014. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cseréljünk!

Az ikerszomszédunk zsákszámra hordja haza az agresszív alkoholista sejttársulásukat, akiknek az IQ-juk nem haladja meg a cipőméretüket. TV ordít, pasas ordít, csaj lapít és követi az aktuális pasast, mint a pincsikutya. A ház takarítva nincsen, bagózik az összes, és valahogy sikerül a szag jó részét hozzánk teleportálniuk. Amúgy a legutóbbi fickója éppen börtönben rohad, azért, amit itt levágott. Erősen reménykedtünk benne, hogy a nőszemély ezek után vesz egy erényövet... hát, nem.

2014. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!