Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet abból probléma hogy...

Lehet abból probléma hogy erőspaprikát evett a kutya? 1,5 éves ~27-28kg-os, chili paprika (nem komoly fajta hanem ilyen boltban kapható kis zacskós de azért van ereje némelyiknek túlságosan is)

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg tudta enni, nem lesz gond. Az enyém is falt már bele olyanba, ami annyira erős volt, hogy párom se tudta megenni, pedig ő imádja a csípős cuccokat. Gond nélkül végigment a kutyán, pedig egy akkor még csak 3 hónapos kölyökről van szó.
2013. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Most kicsit megnyugodtam, nem ette meg csak már nagyon éhes volt és a tápját leves levével öntöttem (le szoktam önteni vízzel vagy leves levével állítólag jobb mintha szárazon kapná) le és benne maradt a paprika, gyorsan befalta a nagyját aztán vettem észre, hogy a paprika is ott volt, eléggé nyalta a száját szegény :(

2013. okt. 12. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyen előtte friss víz folyamatosan.Lehet,hogy menni fog a hasa emiatt,ha más is látszana rajta (nem eszik,kedvetlen,nem iszik) akkor menjetek el dokihoz.De szerintem nem lesz baj.
2013. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kutyák nem érzik az erőset. simán megeszik a csilit, a túladagolás is úgy látszik meg rajtuk, hogy bedurran a nyálkahártyájuk.

ennyitől nem lesz neki baja, maximum fosik egyet.

2013. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!