Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben érdemes?

Figyelt kérdés

Ha felvesznek egyetemre, akkor szeptembertől Pesten fogok lakni, de nem tudom melyik kerületben érdemes albérletet nézni..a suli vagy a Károli lesz vagy az ELTE.

Nyolcadik kerület és a 16-tól kb kizárva.

Olyan kerületet szeretnék ami viszonylag biztonságos,de közel van a belváros. A hatodik, hetedik kerület milyen? Ott sok albérletet láttam meghirdetve, de a 13-ban olcsóbbak, az a környék milyen?

Légyszi segítsetek:)

19 L :)


2014. júl. 15. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7. kerület változó, ha a liget környékére, vagy a körút környékére sikerül beköltöznöd, szerintem jó helyed lesz. itt az árak is elég jó intervallumon mozognak. - ha nem vagy hozzászokva Pesthez, valószínűleg mindegy hova költözöl, idő lesz míg hozzászoksz. 6. kerület; 11. kerület; 5. kerület; 14. kerület mind a normálisabb kategóriába sorolható és könnyen beérsz bármelyik sulihoz.
2014. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

8. kerület nincs kizárva, a Károli is abban van.:) De ezt a vidékiek nem tudják, értem én. Az a fő szabály, hogy a körútig rendben van minden, utána már nem. Mármint ilyen 8 ker esetében ez áll.


a kerületek nem jók vagy rosszak, vannak jó és rossz részeik. 6 és 7 jók, de vannak környékek, amik nagyon gázak (pl. szerintem undorító a hatker a Podmáról kanyarodva, a Nyugati után. Vagy a hétben a terek (Almássy tér, Klauzál tér). A 9-nek a Bori felöli része tökéletes, az 5. végig jó, a 11-be is költöznék, 12-be, 2-be. 13-ban az a szabály, hogy minél közelebb legyen a Jászaihoz/körúthoz, a Dózsa felé már elég nyócker a szitu.


A 3 is tökéletes egy darabig, de az nem belváros.


Annyira aranyos, jól látom, hogy bölcsésznek fogsz tanulni? :)

2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és a 14...imádom:)
2014. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
11. ker a legjobb. Ott van metro, Kelenföld vasútállomás, 4-6 villamos, 47-49-es villamos 2-3 percenként megy, van éjszakai járat, közel a belváros, Alle, Savoya Park, BME, ELTE, szóval fiatal társasági élet van, Gellért-hegy, Feneketlen tó, Duna part, Kondorosi úszoda, stb. sok a park, a zöld. Szórakozási lehetőségek. Én arra felé voltam koleszos, meg albérletben is laktam arra. Móricz Zsigmond körtér és Savoya Park közti területen sok panel lakás van, ahol viszonylag olcsóbban kínálnak albérletet, és tényleg mindent könnyen elérsz onnan viszonylag rövid időn belül.
2014. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Tudom,hogy a Károlinak van része a 8.kerben, de én nem szeretnék attól függetlenül ott lakni.

Nem tehetek róla,hogy nem ismerem Pestet talán ha 3-szor jártam ott akkor sokat mondok és az is osztálykirándulás volt..Szabolcs megyében lakok , így nem a szomszédban van.

Igazából félek is tőle, vidéki "kisssjányként" :D :)

Nem bölcsésznek készülök, bár beadtam oda is..miből gondoltál erre amúgy?:)

2014. júl. 15. 14:11
 6/6 anonim válasza:
100%
A rendőrség honlapján van Budapestről közbiztonság térkép nézd meg azt.:) Mert tényleg mindenki nyooockerrel dobálózik,de vannak ennek a kerületnek is jó részei,úgy, mint a többinek is rossz..:)
2014. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!