Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem a szomszédom,...

Feljelenthetem a szomszédom, aki vasárnap is egész nap flexel?

Figyelt kérdés

valami melós, haza hozza az anyavot itt kalapál, fúr, flexxel, és elviszi!

ez egy lakóhely, nem gyár!

Mehet a feljelentés?



2014. júl. 27. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan feljelentheted! Jót fognak rajtad röhögni!
2014. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért nevetnének? Kérhetsz birtokvédelmet, ugyanis ez birtokháborításnak számít, még ha sokan nem is tudják.
2014. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

így igaz utolsó, birtokvédelem, a jegyzőnél kell ezt kérned, kérdező.

Valószínű a kérdező szomszédja is olyan emberke lehet, aki azt hiszi, másfajta jog vonatkozik, illetve a tudás hiányában van, mint az 1-es válaszoló...

2014. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

micsoda 1 genny ember vagy, vszinu nem kedvtelesbol csinalja otthon is, hanem mert 0 a fizuja :/

aztan ne csodalkozz ha leflexeli a kapu pantod :D

2014. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Dolgozik, ember! Feljelentheted, de én biztosan nem csinálnék ilyet. Nálunk is van az utcában, aki minden baromságért hisztizik, de már senki nem foglalkozik vele. Vasárnap?...Akkor mi van. Nálunk is tényleg már favágás miatt is megszólják a másikat mert, hogy különben is hétvége van... Nyilván, aki hétközben dolgozik, az csak hétvégén tudja elintézni ezeket mert akkor van rá ideje, ereje. Szerintem, ha nem reggel 5-kor kezdi, akkor nincsen vele semmi baj, ha meg tényleg már hajnalban nekiáll, rendszeresen, akkor is előbb szólj neki és kérd meg, hogy csinálja később. Nem kell rögtön feljelenteni.... Napközbe meg csinálja csak, biztos nem azért csinálja, hogy bosszantsa a többit, hanem mert ez a dolga.
2014. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Attól, mert hétvége van, azt csinál, amit akar.


Persze, bosszantó, de nyilván hétközben nem tudja elintézni, ezért csinálja most. Minket a hlye szomszéd azért jelentett fel anno, mert fát vágtunk vasárnap 2-kor. Apa ki is nevette, mégis mit képzel magáról. A kijövő rendőrök meg egy legyintéssel elintézték, hogy bolond.


De ezzel az erővel én is feljelenthetném a falszomszédot, mert 7-12 húst klopfol, és füldugó mellett olyan, mintha a fejemet ütné.

2014. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%
Ezt a sok jo fej embert :))) szegeeeny csak vasarnap tud flexelni?!Kit erdekel?????Hivatalosan SEM lehet hangos munkalatokat vasarnap sem szombaton du-n 3 utan!Miert kene mashoz alkalmazkodni???????Pihenni is szeretne az ember!Igen is szolni kell neki hogy fejezze be!Aki ejszaka er haza a munkabol,az alljon neki akkor porszivozni mert szeeegrny,hisz ő forditott eletet el,nem tehet rola!Ezt a baromsagot!Csak azok irjak azt h'nem baj a hangoskodas'akik az idegesiti flexelo emberek!!!Pihenjetek vasarnap,vay legalabb mast hagyjatok pihenni,foleg ha meg gyerek vagy baba is van a hazban!
2017. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!