Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vasárnap megégtem a napon...

Vasárnap megégtem a napon eléggé pedig nem sokat voltam kint. (2-3 órát) Hétfőn természetesen mindenem fájt és vörös voltam. Ma (kedden) délután elkezdett viszketni a mellkasom és égni majd átterjedt az egész felsőtestemre. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mi lehet a bajom?majd meg őrültem úgy égett. Letusoltam langyos vízzel de akkor még rosszabb lett úgy égett hogy jajgattam.

Nincs semmi kiütés a testemen sem hólyagok...

De természetesen piros vagyok mindenhol mint minden megégett ember.

Most éppen nem fáj és nem fiszket...


2014. máj. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hideg vízzel kell lemosni, bőrpírra és viszketésre kérj a gyógyszertárban valamit, többféle gél és gyulladásgátló kapható, mely megnyugtatja az égő és viszkető bőrt, gyógyszerész majd ajánl rá megfelelőt.
2014. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a bajom?"


Hát mi? Leégtél...

2014. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:-)

A víztől még jobban fájt égetett csípett!

Ui:Nem most voltam életemben először a napon.

Voltam már máskor is leégve de nem voltak ilyen tünetek soha!!!

Fürdés után úgy mart égett az egész felsőtestem mintha csalánnal megcsapkodtak volna vagy még rosszabb volt.

És nem múlt el.

2014. máj. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!