Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótársamnak eszméletlenül...

A lakótársamnak eszméletlenül büdös lábszaga van. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Áztassa naponta legalább 20 percig ecetes vízbe a lábát. Csodákat tesz.
2014. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Fürdesd meg:DD
2014. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Vadállatok kategóriában? :D
2014. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Finoman mond meg neki, hogy pucolja ki a cipőjét és használat után tegye ki szellőzni. Tedd ki a tiédet is, így nem lesz neki kínos. Vagy vannak direkt spray-k, krémek lábszag ellen. Vegyél egyet, használd előtte és ajánld fel neki, hogy ő is használhatja. Talán leesik neki. Vagy ha olyan viszonyban vagytok, akkor mond meg neki, hogy ne haragudj haver, de büdi a lábad. Nem csinálnál vele valamit? :D

Remélem tudtam segíteni :)

2014. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet tényleg marha jó, öcsémnek is olyan volt a lábszaga mint egy görénynek, kb 3 alkalom után sokat javult a helyzet.egy hét múlva meg lábszag sem volt.
2014. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdes delutan meg az Allatok --> Vadallatok kategoriaban volt.

Mikor a metron olvastam, rohogogorcsot kaptam :D.

2014. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz venni cipő spray-t, amikor nem figyel, belefújsz a cipőjébe.
2014. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mindenképpen szólj neki, lehet, hogy nem tudja hova forduljon. El fog rohadni a bőre a gombától! Menjen bőrgyógyászhoz, de legalább gyógyszertárba!

Gyógyszertárban lehet kapni cipő spray-t, a lábára ecsetelőt, krémet.

2014. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

dobd ki a cipőjét és mondd ezt neki: "Figyu! ülj le egy percre. Sajnos az éjjel nagyon tragikus dolog történt a cipőddel......megerőszakolta egy bűzös borz....ez még enyhe volt mikor már a negyedik kézigránátot dobtam felé akkor felkapta a cipőt és kiszaladt a lakásból...megsirattam a cipődet...de bakker!! visszajött 5perc múlva és a lábadat akarta lerágni Oo és közben ezt morogta:Ez grrrrrjobban kelllll grrrr, ez büdöseeeeebbb grrrr. Aztán megvertem egy parfissal és elmenekült. Szívesen!

viccen kívül, amit az előzőek írtak :D nagyon jó megoldások!!! :)

2014. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!