Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám szája, miért...

A kiskutyám szája, miért olyan szagú, mint egy dögkút?

Figyelt kérdés
Csak táppal etetem, de elviselhetetlen szagú, amikor közel hajolok hozzá? Esetleg emésztőrendszer baja lehet? Mit kell tennem ezellen? 8 hónapos bichon havanese lány.

2014. aug. 8. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik?
2014. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisebb kutyusok szája gyakran büdös,ok nélkül.De ėrdemes megnézetni a fogait,mert ezek a fajták hajlamosak már korán fogkövesedni.Vagy beszorulhat a fogai közé maradék.Ha a táp nem jó minőségű,vagy a kutyánál nem válik be,érdemes prémium tápra,vagy másik tápra váltani.Ne csak nedves,hanem száraz tápot is egyen.Lehet a fogát mosni,kutyának való fogkrémmel.Ha semmi nem válik be,lehet,hogy nyelőcső fejlődési rendellenessége van.
2014. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Premium nevű táppal etetem, szerintem jó minőségű, ilyen sötétkék-lila színű, pici szemű. Sajnos már most látom a fogain, hogy sárgábba és, mintha szuvas is lenne. Ezért lehet büdös? Nem törzskönyves..
2014. aug. 8. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az orvos enyhe bódításban leszedi és ezt időnként majd ismételni kell.Prémium,magas minőségű tápokkal próbálkozhatsz,mint Eucanuba,Acana,Pro Plan stb.Ezek drágák,de kevesebb is elég a kutyusnak és jobb a fogának.
2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogkő egy dolog, nem jó dolog, viszont önmagában nem is bűzlik. Válts jobb minőségű tápra és nézesd meg a kutya száját orvossal.
2014. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fingkirály ***** válasza:
0%

Nekem a macskám szája büdös, de én imádom amikor a képembe ásít.


Éjjelente is mindig egy kis száraz kakával a párna alatt alszom :)))))

2014. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!