Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg feljelenthet a szomszé...

Tényleg feljelenthet a szomszédom azért, mert hangosan szexelünk?

Figyelt kérdés

A szomszéd néni azzal fenyeget, hogy feljelent minket, mert szerinte túl hangosan élünk nemi életet. Tény, hogy nem vagyok halk, de azért ennyire nem durva :D

Múltkor poénból mondtam neki, hogy mi nem is szexelünk, várunk az esküvőig, szóval biztos rosszul hall valamit.

Erre azt válaszolta, hogy pimasz vagyok, és akkor is feljelent.


Tényleg van ilyen? :D


22/L



2014. aug. 23. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

bármilyen túlságosan hangos tevékenységért tehet bejelentést a rendőrségen, ahol maximum pénzbírságot szabhatnak ki rátok.

de azért tényleg tudni kéne hol a határ.

2014. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Ha felhívhatja a sündőröket 100% hogy körbefogják röhögni.
2014. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Komolyan nem szeretkezünk üvöltve. Annyi, hogy a szobánk ablaka közel van a házához, kb 2 méter. Gondolom ezért kihallatszik. És amúgy sem mindennapos, barátom a munkája miatt csak hétvégén van itthon, akkor sem visszük túlzásba. Tipikus se kutyája se macskája öregasszony, ezért másokat cseszeget.
2014. aug. 23. 21:13
 4/18 anonim válasza:
90%

Azt ablak helyett csak a keret van meg?:D


Mert ha zárt ablaknál hallani, akkor kicsit némuljatok.

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát most tényleg csak a keret van meg :D Bukó ablak, és szinte semmi levegő nem jön be rajta bukó helyzetben, ezért nyárra le szoktuk szedni, hogy ne szoruljon be a szobába a levegő.
2014. aug. 23. 21:18
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Ismerős a típus. -.- Ne foglalkozz vele csak idő és energia pazarlás lenne. Amúgy meg mivel bent vagytok a magánügyetek. Ha nem tetszik neki akkor tolja fentebb a tv hangerőt és ne kagylózzon. Már nem besúgó a KGBnél.
2014. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Én fizetnék nektek hogy csináljátok még hangosabban. Közben meg titokban kicsapnám rá a kobrát.
2014. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
38%
Utolsónál a pont! :D
2014. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:DDDD
2014. aug. 23. 21:28
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
A néninek van igaza. Otthon sem tehetsz olyasmit, ami más zavar. 2 méterre még a beszéd is áthallatszik. Senki nem kíváncsi arra, hogy mikor szeretkeztek. Szereljétek vissza az ablakot, és csukjátok be,
2014. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!