Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új albérletbe költöztem,...

Új albérletbe költöztem, hogyan barátkozzak össze a lakótársammal?

Figyelt kérdés
Kb. egy szót se szólunk egymáshoz mióta itt vagyok...
2014. aug. 27. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szólj hozzá valamit.
2014. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobj ossze valami ebedet vagy vacsit, kinald meg ot is, azzal, hogy ha mar egyutt laktok, ismerjetek meg egymast kicsit, aztan kezdjetek el beszelgetni, es majd alakul magatol, ha passzolo szemelyisegek vagytok.. ez hamar ki fog derulni :)
2014. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán ki milyen nemű, korú és mi az oka, hogy albérletbe költöztetek aztán annak, hogy ezt együtt egymással tettétek. ezen infók ismerete után lehetne bármilyen véleményt is formálni :)
2014. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

nekem volt egy tuti technikám, lerajzoltam mert relatíve bonyolult, bele kell kalKULÁLNI a személyiségeket.


najó annyira azért nem bonyolult elég ha elmondom


ürülékkel dobáltam őket!

2014. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

najo viccet félretéve [megfogja a viccet és odébbhajítja a lakótársa fejére] szóval!

itt arról van szó hogy bármit amit a fenti emberek mondtak nem jó. azért nem jó mert modnva csinálnt dolog. neked pedig egy olyan közösségösszekovácsoló kovács kell aki úgy tesz MINTHA nem direkt történtek volna a dolgok, de csapatmunkára van szükség. pl gyújtsd fel a lakást és akkor együtt kell eloltanotok. jó most csak ez jutott eszembe de valami ilyesmi. még az is jó lehet ha finoman!!! kérdezgeted hogy 'behozzam a leveleidet' meg ilyenek vagy csak szó nélkül hozd be és amikor nem találja a piritósod majszolása közben csak úgy vesd oda neki amikor nem találja hogy jaaaaa már felhosztam neked (ugye milyen király vagyok)

2014. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!