Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nehezen nyitok az emberek felé, nehezen kezdeményezek beszélgetést. Általában úgy érzem, hogy nem kedvelnek emiatt és sokszor méregetnek. Középiskolába megyek, és szeretnék változtatni ezen, barátokat szerezni.

Hogyan nyissak feléjük, beszélgessek velük?

15/L



2014. aug. 10. 20:48
 1/6 Quasar07 ***** válasza:
Biztosan meg fognak szeretni, fontos, hogy ne legyel rosszban sajat magaddal. Legyen onbizalmad. Kulonben is miert vagy benne annyira biztos, hogy nem kedvelnek? Lehet, hogy rosszul erzed.:) Amugy pont jol jon, hogy kozepiskolaba mesz, mert igy uj lappal kezdhetsz. Magadat add, es merj kezdemenyezni beszelgetest.
2014. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltam gólyatáborban is, és félek már most elrontottam mindent. Ott méregettek furán...
2014. aug. 10. 21:02
 3/6 Quasar07 ***** válasza:
Dobd be a jofej enedet. Biztosan vannak olyan vicceid, amikkel mindenkit levehetsz a labarol, es tenyleg add onmagad keress hasonlo erdeklodesu gyerekeket. Es nincs olyan, hogy elszurtad.. tenyleg bizz mar magadban. Es valakivel csak kifogsz jonni, mondjuk egy huszonot fos osztalybol.. Remelem sikerul baratkozmod.;)
2014. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Quasar07 ***** válasza:
Es mosolyogj sokat. :D
2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. aug. 10. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
A gólyatábor miatt ne aggódj. Amikor én gólyatáborban elkezdtem barátkozni egyes osztálytársaimmal akkor azthittem ők lesznek a barátaim.. ahhozképest azóta nemis kedvelem őket. A lényeg hogy a gólyatábor még nem dönt el semmit. És szerintem is mosolyogj legyél életvidám és a hozzád hasonló emberek társaságát keresd :)
2014. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!