Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi az oka, hogy sok szerb,...

Mi az oka, hogy sok szerb, szlovák, horvát stb nem szereti a magyar embert?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez már a századik ilyen kérdés. Nézd vissza őket.

De honnan szeditek, hogy a horvátok nem szeretik a magyarokat.

A horvátok kifejezetten szeretik a magyarokat! És itt nem a turistákra gondolok, hanem a magyar népet barátnak tekintik.

2014. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert a Szlovakok, Horvatok, stb. kozott is van olyan ertekgyenge ember, aki nacionalistava valik, nem csak itt Magyarorszagon.


Ilyen egyszeru, nem kell ebben tobb okot keresni. Van, aki az ideologiak (agymosas) ellen tud vedekezni, van aki meg nem.

2014. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk azt én sem értem hogy miért utálják, megkapták amit akartak, vihoghatnak a földjeinken amit az őseink megszereztek s hagytak NEKÜNK örökül, az övék. Akkor meg mi a franc bajuk van? Mit akarnak még?
2014. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Hogy érted, hogy megszereztek? Megvették?

Na, ezért van az utálat. Ha mi "megszerzünk", az jogos, jó, ha ők "megszereznek", akkor rabló!

2014. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Csak annyiba hibádzik a gondolkodásod hogy nem ők szerezték meg hanem nyugaton néhány öntelt ország határozta meg a sorsunkat, és adta ezeknek a markába. Azért a magyarok mégis egy icipicivel többet harcoltak ezért a földért, gondolom nem kell részleteznem, de ez a történelem rendje, akkor Magyarországnak a politikája szar volt, ha egy kicsit sunyibbak lettek volna akkor nem vesztettük volna el a földjeinket. De nincs mit tenni, ez van.

hiába van hogy 1000 évig a miénk volt, most az övék. Lehet hogy ez fog változni mert a világ változóban van. De most az övék. És nekem az egy nagy kérdés hogy MI A FRANC kellene nekik még ezen kívül hogy utálnak minket????

2014. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért figyelj, Nagy-Magyarország az egy jól működő gazdaság volt, értsd. mindig Európa élvonalán volt, lehet hogy nem egy Németország, de jó volt, katonailag jó volt, kelet-közép Európába volt egy nagyhatalom, és ez szerintem a Románoknak, Szerbeknek meg mindenkinek jó volt aki itt lakik, csak hát gondolhatod hogy nem simerik el. Nem egy nemzetállamról beszélünk, . Szétszedték ezt a területi egységet és lett belőle egy csomó szegény ország, ami teljesen jelentéktelen világ viszonylatban.


Szerinted véletlen ez? Azért adták a románoknak, meg mindenkinek mert annyira megérdemelték? Mert szerintem ez az egész csak egy riválisnak a megszüntetése volt ha fogalmazhatok így.

2014. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
várom erről a véleményeteket :).
2014. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Horvátokat, személyes tapasztalat miatt említettem. Bementünk egy boltba, sapkát akartam venni, eladó srác megkérdezte, hogy honnan jöttünk, mondtam, hogy Mo. és kizavart, hogy akkor viszlát...
2014. szept. 18. 10:56
 9/15 Michail Mendoza válasza:
75%

Én a papámtól hallottam,aki tapasztalatból beszélt,hogy a szerb a világ legmocskosabb fajzata minden szinten,senkivel még talán saját magával sem tud kijönni rendesen.A szlovák meg egy zagyvalék nép a magyarok közt élt mint a rác meg a bunyevác meg a többi keverék nép.Sem történelmük,sem irodalmuk nincs és mióta az a mocskos francia országszabdalás megtörtént és megkapták az országunk egy részét,rejtély hogy mi okból akkora lett a pofájuk mint a bécsi kapu és nem tudják mit csináljanak jó dolgukban.Benne van a szemétség a vérükben.

A horvátokról nem hallottam rosszat.

2014. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is morfondírozok ezen időnként. Ami a sapka vételt illeti: meglepő, de az ő kára, csak sajnálni lehet a kissé ütödött kiszolgálót.
2014. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!