Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is taplóság ez?...

Szerintetek is taplóság ez? Meg igazságtalan. Pénz téma

Figyelt kérdés

Hello.

Ebben a hónapban költöztem ebbe a faluba ahol lakom.

Van egy bishon havanesem.már a második alkalom volt,hogy az utcán emberek egymással azt elemezték,mikor sétáltattam a kutyát,hogy szép kutya de milyen sokat kell rá költeni...

Ma nagyon megharagudtam ezért.

Nen dohányzom nem iszom nem festem a hajam....havi max 10ezer a kutya kajával mindennel együtt.

Bezzeg aki mondta annak a cigi ott lógott a szájából,biztos nem napi egy szálat szív,olyan ember nincs.

Miért kell firtatni más kiadásait?

Egy nő meg azt mondta,hogy kinek van pénze ilyen kutyára....

Szerintem ez bunkóság

Szerintetek?


2014. szept. 18. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hozzád beszéltek, egymás között pedig azt mondanak, amit akarnak. Véleménye egyébként is mindenkinek lehet...rálát nélkül is:)
2014. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,lehet véleménye,mivel nem ismer nem nekem mondja,de direkt úgy,hogy halljam.

Olyan mintha elmentem volna mellettem a párommal és azt mondtam volna,hogy havi harmincba tuti benne van ennek az embernek a cigije

2014. szept. 18. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát...az ilyenekkel tényleg nem kell foglalkozni, nem kell rajta megsértődni. Szerintem ez még nem feltétlenül bunkóság, ha odamenne hozzád és úgy mondaná akkor nyilván igen, de ha csak magában megjegyzi vagy egy barátjának mondja abban nincs semmi. Én is szoktam nézelődni az utcán és elgondolkozom már embereken, de mivel nem ismerem őket ezért csupán külső megjelenésből illetve az adott szituációból tudok tippelni. Egyébként lehet, hogy nincsen háziállata, kutyája és tényleg fogalma sincs róla, hogy mibe kerül tartani egyet. Én is szoktam gondolkodni azon, hogy mennyi pénzbe kerülhetett valakinek a kutyája, autója vagy akármije, de nem azért mert egy bunkó, irigy ember vagyok és azt gondolom, hogy ő meg csak egy magamutogató gazdag valaki. Csupán én nem tudom, hogy mi az ára vagy még nem láttam ilyen kutyát és szimplán kíváncsi vagyok. Egyébként sokaknak nem fér bele egy kutya eltartása, van akinek a havi 10000 forint sok kiadás egy kutyusra, de egyébként tényleg nem túl olcsó mulatság egy kutyus. Nyilván ezzel mindenki számol, de akinek nincs az esetleg, lehet, hogy nem érti miért költ valaki ennyit egy kutyára vagy nincs is tisztában az árakkal mert más az értékrendje, máshogy gondolkodik. Ezen nem kell összeveszni, nem kell egyetérteni semmiben sem.
2014. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én szimplán azt nem szeretem mikor valaki mások életéről gondolkozik. Abban, hogy "biztos jó sok pénz egy ilyen kutya" nincs semmi, de mikor már azon gondolkozik valaki, hogy az illetőnek honnan van rá pénze vagy mit dolgozik, azt nem szeretem. Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy másnak mennyi pénze van és mit tesz a pénzével. Mindenki arra költi amire akarja.
2014. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért szívatnak, mert kívülálló vagy. Apám városból költözött ide, amikor elvette anyámat. Villamos mérnök szakot végzett, 11 éves koromig a nagyszülőknél laktunk, aztán felépítettek egy házat(persze kölcsön is volt). Azelőtt is cinkeltek minket, aztán nekiálltak: hogy a mérnök úréknak milyen házuk van, biztos tele vannak pénzzel... Aztán a mérnök úréknak saját tavuk van(pici kerti tó...bah).

Ilyenek ezek, nem kell törődni a fajtájukkal.

2014. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!